​Kamuya Yönelik Yenilikçi Çözümlerin Sunulduğu Yeni Bir Platform

Kamu Yönetim Haftası’nın Lansmanı ile Hayatımızı Yaşadığımız Yere Taze Bir Bakış


Yayımlanma : 29.02.2016
Kamuya Yönelik Yenilikçi Çözümlerin Sunulduğu Yeni Bir Platform

Orta Doğu’nun en büyük fuar organizatörlerinden biri, yeni lansmanı yapılan Community Management Week (Kamu Yönetim Haftası)’nın detaylarını paylaştı. Bu projenin kalbinde tüm bölgedeki halka yönelik sürdürülebilir kamu hizmetlerinin sağlanması var. Buna günlük temizlik hizmetleri, atıkların temizlenmesi ve geri dönüşümü ve peyzaj uygulaması yapılmış bahçelerin bakımı da dahil tutuluyor.

23-25 Mayıs 2016 tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezinde gerçekleşecek olan Kamu Yönetim Haftası, DMG Events Orta Doğu, Asya ve Afrika birimi tarafından organize ediliyor ve tüm dünyadan dünyanın önde gelen uluslararası firmalarını ağırlıyor.

Kamu Yönetim haftasını oluşturan beş özel organizasyon ise şu şekilde:
• FM EXPO – Orta Doğu’daki en büyük uzmanlaşmış tesis yönetim fuarı
• The Big 5 Outdoor Design & Build Show (5 Büyük Dış Alan Tasarım ve İnşaat Fuarı) – Peyzaj hizmetleri ve dış mekan mobilya, spor ve oyun ekipmanları ürünleri sunan bir fuar.
• Middle East Waste & Recycling (Orta Doğu Atık ve Geri Dönüşüm) – Atık yönetimi ve geri dönüşüm alanındaki fırsatlar ve zorluklara değinen Dubai’nin önde gelen organizasyonu
• Commercial Cleaning & Hygiene (Ticari Temizlik Ve Hijyen) – Yeni fikirleri ve yenilikçi ürünleri paylaşmak üzere temizleme hizmetleri ve ürünleri alanında faaliyet gösteren firma ve kuruluşları bir araya getiren bir organizasyon
• Elevators & Access Control (Asansörler ve Erişim Kontrol) – Orta Doğu’daki tek erişim ve mobilite fuarı

10,000’den fazla ziyaretçinin, 150’den fazla katılımcı firmayı ziyaret etmek ve 78 saatlik ücretiz konferansa, sertifikalı çalıştay ve kurslar içeren Sürekli Profesyonel Gelişim Seminerlerine katılmak üzere Kamu Yönetim Haftası'na katılmaları bekleniyor.

DMG Events Portföy Yöneticisi Nathan Waugh organizasyon ile ilgili şunları söylüyor: ‘Kamu Yönetim Haftasını lanse etmekte çok büyük heyecan duyuyoruz. Bu organizasyon kamu yönetim sektörünün bütün alanlarından profesyoneller dahil olmak üzere önde gelen sektör oyuncularını bir araya getirecek. Bu organizasyon içinde çalıştığımız, dinlendiğimiz ve oyun oynadığımız ortam ile ilgili. Beş farklı özel fuar markası altında yalamalarımızı ve topluluklarımızı destekleyen bu tür hizmetleri sağlayan bütün firma ve kuruluşları tek bir çatı altında bir araya getirmeyi hedefliyor. Buna yenilikçi temizleme ve bina yönetim çözümlerini, profesyonellerin atık yönetim ve geri dönüşüm metotlarını ve dış alanların tasarım ve fonksiyonelliğine kadar pek çok konu dahil.’

Kamu Yönetim Haftası, The Big 5 Outdoor Design & Build Show (5 Büyük Dış Alan Tasarım ve İnşaat Fuarı) ve Middle East Waste & Recycling (Orta Doğu Atık ve Geri Dönüşüm) vasıtası ile Dubai Belediyesi tarafından destekleniyor.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.