​Temalı Parklarda Yatırım Artışı

Dubai Fuarı Konferansı Bölgenin Temalı Park ve Eğlence Endüstrisinin İhtiyaçlarını Gündeme Getiriyor


Yayımlanma : 29.02.2016
Temalı Parklarda Yatırım Artışı

Dubai Eğlence Fuarı ve de beraberinde eğlence endüstrisinin önde gelen internet sitesi ve fuar organizatörü olan Blooloop BAE’lerinde temalı parklar ve eğlence sektörüne yönelik yeni bir konferans hazırlıyor.

Blooloop konferansları bölge ve global eğlence endüstrisindeki en son trendleri ve gelişmeleri irdeleyen bir gün için sektörün önde gelen yöneticilerini ve fikir liderlerini bir araya getiriyor.

Dubai 2016 eğlence fuarının organizatörü olan Expo Consults CEO’su Sharif Rahman konferansla ilgili şunları söylüyor: "20 yılı aşkın süredir sektörü destekliyoruz ve şimdi de ticari ziyaretçilere bu konferans vasıtası ile daha fazla iç görü sunmayı planlıyoruz. Sektörün ihtiyaçlarına çözüm bulmak ve sektörü ileri taşımak amacıyla aynı platformda bilgi ve tecrübe paylaşımı büyük önem taşıyor. Şu anda sektör olarak çok ilginç dönemlerden geçiyoruz ve sadece Dubai’de değil aynı zamanda Orta Doğu ve Afrika bölgesinin tamamında da yeni aile eğlence alanları ve temalı parklar geliştirilmekte. Bu sebeple, sektörün karşılaştığı problemleri irdelemek ve bunlara yönelik doğru çözümlere ulaşmak bizim için çok önemli. Bu konferans bunu yapmamızı sağlayacak.”

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.