​İstanbul Akvuryum'da Sınırsız Aktivite

Dünya'nın En Büyük Tematik Akvuryumu İstanbul Akvaryum, Aktivite Seçeneklerinde Yaptığı Yeniliklerle Ziyaretçilerine Keyifli Anlar Yaşatmaya Devam Ediyor


Yayımlanma : 03.03.2016
İstanbul Akvuryum'da Sınırsız Aktivite

Çocukların içindeki keşif arzusunu tetikleyecek güzellikle bir tema ve görsel şölene sahip İstanbul Akvaryum, yaklaşık 7 ton bir filin ağırlığına eşit su miktarı ile denizler altına inip suyun derinliklerinin sırlarını ziyaretçileriyle paylaşıyor. 7’den 70’e her yaştan insana hitap eden sualtı dünyasını ziyaret eden ebeveynler, çocuklarına gezi turunda rehberlik yapabilir, birlikte keyifli dakikalar geçirirken bağlarını kuvvetlendirebilirler.

İstanbul Akvaryum’da Karadeniz’den Pasifik’e kadar uzanan gezi güzergahını kısa sürede rahat rahat gezebilir, belki de daha önce hiç görmediğiniz Balon Balığı, Benekli Bahçe Müreni, Caretta Caretta, Cüce Kayman Timsahları gibi su altı dünyasındaki binlerce canlı türünü yakından görebilirsiniz. Florya sahilinde yer alan dünyanın en büyük tematik akvaryumu İstanbul Akvaryum’da, gerçek bir Amazon Yağmur Ormanı keşfine çıkabilir, macera tutkunuzu aynalı kaçış labirentiyle doruklara çıkarabilir, helikopter turu ile temayı gerçeğe dönüştürebilirsiniz. 2 saatlik bir eğitim sürecinden sonra sertifikalı-sertifikasız, 14 yaşından büyük herkese, dalış imkanı tanıyan İstanbul Akvaryum, dalış etkinlikleriyle de bu gözde sporu köpek balıkları eşliğinde tecrübe etme fırsatı sunuyor.

Çocuklara Amazon Macerası
İstanbul Akvaryum ’un içerisinde bulunan Amazon Yağmur Ormanları maceracı çocukları gerçek habitatıyla Afrika, Panama, Costa Rica gibi dünyanın muhteşem güzelliklerinin olduğu bir yerin ortasında gibi hissettiriyor. Dünyanın en büyük tematik akvaryumu İstanbul Akvaryum ’un yeşil cenneti Amazon Yağmur Ormanları’nda gerçek yağmur ormanı rüzgarı esiyor. Costa Rica’nın doğal florasından temin edilen tüm canlı bitki türleri ve hayvanlar görenleri büyülüyor. İstanbul Akvaryum’da hem konsantre bir dünya turu yapabilir hem de hiç görmediğiniz 17 bin kara ve deniz canlısının yer aldığı sevgi denizini deneyimleyerek keyifli dakikalara şahitlik edebilirsiniz.

Aynalı Labirentte Heyecanı İki Katına Çıkarın
İstanbul Akvaryum’da bulunan Aynalı Labirentten Kaçış macerası ziyaretçilere heyecanlı ve macera dolu bir deneyim yaşatıyor. Avrupa'nın en büyük interaktif ayna labirentinde kaçış deneyimi yaşamak şimdi iki kat daha heyecanlı. Aynalı Labirentten Kaçış heyecanını iki kat büyüten, 200’e çıkan ayna sayısı, daha fazla ışık ve renk efektiyle eğlenceyi iki katına çıkardı.

Fırsatını Bulursanız Dalın!
İstanbul Akvaryum’da 2 saatlik bir eğitimin ardından egzotik canlılar arasında sertifikalı-sertifikasız, 14 yaşından büyük herkes, gözetmenler eşliğinde bu derin dünyayı yakından deneyimleyebiliyor. Sualtının renkli dünyasını yaşam alanından incelemek isteyenler köpekbalıklarıyla birlikte yüzme keyfini yaşayabilir.

Helikopter Turuyla Temayı Gerçeğe Dönüştürün
Her yaştan ziyaretçiye keyifli bir deneyim yaşatan İstanbul Akvaryum, elbette ki en çok çocuklar için gerçek kimliğine kavuşuyor. Avrupa’nın en büyük aynalı labirentinde Amazon’da keşfe çıkıp, Amazon Yağmur Ormanı labirentinden kaçış deneyimi sunulan akvaryumda helikopter deneyiminin yaşanılabileceği bir alan da mevcut. Flyride Helikopter turu ile Efes, Aspendos, Nemrut, Kapadokya, Sümela ve Türkiye’nin diğer tüm eşsiz güzellikleri bir helikopter turu temasıyla gerçeğe dönüşüyor.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.