​Turizmde Sağlık Teması

Narven Termal Sağlık Kasabası Kapılarını Açtı


Yayımlanma : 11.03.2016
Turizmde Sağlık Teması

Bolu’da 250 milyon dolarlık yatırımla kurulan, Türkiye’nin ilk termal sağlık kasabası Narven’in birinci etap ilk bölümü tamamlandı. Narven Termal Sağlık Kasabası, doğal yaşam alanına uygun konumuyla misafirlerini 3 nesil, 4 mevsim ağırlamak için hazır.

Narven A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Yıldız; “Bolu turizmi için önem taşıyan projemizi hayata geçirdiğimiz için gururluyuz. İlk misafirlerimizden aldığımız geri bildirimler bizim için çok önemliydi ve gelen misafirlerimizin olumlu yorumları bizi daha da mutlu etti. Narven Termal Sağlık Kasabası büyüdükçe Türkiye’nin de gururu olacak” dedi.

Her ihtiyaca cevap veren proje
Termal turizmin yanı sıra afiyet turizmi, sağlık turizmi ve kültür turizmine yönelik birçok alt yapıyı da bünyesinde bulunduran Narven Termal Sağlık Kasabası, sektörün örnek projesi olarak gerek Avrupa gerekse Türkiye’de önemli bir potansiyele ulaşmayı hedefliyor. Her ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarlanan Narven’de, yüzme havuzları, termal havuzlar, kaydıraklı havuzlar, restoranlar, vitamin bar da bulunuyor. Aynı zamanda misafirler Narven’in marketinden alışveriş yaparak evlerinde bulunan tam donanımlı mutfaklarında da yemek yapabiliyor. Ayrıca özenle hazırlanmış spa alanlarında, sauna, Türk hamamı, tuz odası, kar çeşmesi, macera duşu, buhar odası, dinlenme odaları, sıcak yataklar, güzellik merkezi, yetişkin oyun alanları, çocuk oyun alanları ve fitness da mevcut.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.