​Jomsan Yönetici Ortağı Alkan Demir Röportajı

"Jomsan Yalnızca Bir Satış Firması Değil, Tam Kapsamlı Bir Çözüm Ortaklığıdır"


Yayımlanma : 09.02.2016
Jomsan Yönetici Ortağı Alkan Demir Röportajı

Kısaca firmanız ve hizmetleriniz hakkında bilgi verebilir misiniz?

Jomsan ailesi olarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda harmanladığımız projelerimizi, lokasyon, alan ölçüsü, yaş grubu gibi dinamikleri hesaplayarak oluşturuyoruz. Ham proje üzerinde tam ölçekli çizimlerimizle ilk müzakereleri tamamladıktan sonra, karar verilen projeyi mimari departmanımızın çalışmaları ile 3D render alarak müşterilerimizle paylaşıyoruz. Böylelikle sonlanacak olan projede istenilen revizeleri kolaylıkla gerçekleştirip reel yerleşim planına tam uyumlu hale getiriyoruz. Henüz inşaatı bile bitmemiş projeler üzerinde, müşterilerimizle eğlence merkezinin neredeyse çalışabilir durumdaki halini paylaşıyoruz.

 

Eğlence- Etkinlik sektörü gün geçtikçe gelişme gösteriyor. Siz sektörün bu gelişimini nasıl değerlendiriyorsunuz? Sizce önümüzdeki süreçte sektörel anlamda ne gibi değişimler/ gelişmeler olacak?

Eğlence sektöründe son dönemde yaşanan gelişmeler tam anlamıyla umut vadediyor. İşletme anlayışı, misafir memnuniyetine verilen önem, kaliteli ürün tercihleri sektörün tüm yapı taşlarını belirledi. Tabi bunun yanında eğlence merkezi müşterisinin beklentileri de doğru oranda artmış oldu. Dünya genelinde yaygınlaşan redemption ( ödül veren oyunlar ) Türkiye pazarında da aynı hızla büyümekte. İşletmeciler artık kazandıklarının önemli bir kısmını müşterilerine ödül olarak geriye vererek hem sadakat sistemi oluşturuyor, hem de misafirlerinin güvenini kazanıyor. Bu gelişmeler doğrultusunda önümüzdeki süreçte daha kaliteli oyun alanları ve daha kaliteli bir eğlence anlayışının bizi beklediğini söyleyebiliriz.

 

Jomsan olarak kısa ve uzun vadedeki hedefleriniz nelerdir?

Jomsan yalnızca bir satış firması değil, tam kapsamlı bir çözüm ortaklığıdır. Biz projelerin uygulanabilirliğini, satış sonrası desteğimizin kalitesini ve sürdürülebilirliğini hesap ettikten sonra onaylıyoruz. Yeni bir firma olmamıza rağmen ekibimizi genç, dinamik ve alanlarında başarılı çalışma arkadaşlarıyla bir araya getirdik. Satış, operasyonel işletme ve teknik destek konusunda olan iddiamızı Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerindeki referanslarımız da destekleyecektir.

Jomsan aslında eğlence sektöründeki en büyük açığı kapatarak çözüm ortaklarının güvenini kazandı. Satış sonrası destek ve iş geliştirme yeni jenerasyon eğlence sistemi çözümlerinin olmazsa olmazıdır. 30 kişilik ekibimizle yalnızca satışını yaptığımız ürünlerin değil, çok büyük eğlence zincirlerinin de teknik danışmanlığını yapmaktayız. Bu da bizi sektörde tercih edilen bir marka haline getirmiş durumda.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.