​Heyecanla Beklenen Basketbol Şovunda Tarih Değişikliği

Harlem Globetrotters’ın İstanbul ve Ankara Şovları İleriki Bir Tarihe Ertelendi


Yayımlanma : 23.03.2016
Heyecanla Beklenen Basketbol Şovunda Tarih Değişikliği

Efsane Basketbol takımı Harlem Globetrotters’ın 25-26 Mart tarihlerinde İstanbul'da Volkswagen Arena'da ve 27 Mart tarihinde Ankara'da Ankara Arena'da gerçekleşmesi planlanan üç şovu, ülkenin son günlerdeki gündemi nedeniyle ertelendi. Şovlar; Harlem Globetrotters’ın dünya turu programına göre İstanbul’da 15 Ekim Cumartesi günü 15.00 ve 19.00 saatlerinde 2 seans olarak gerçekleşecek. Ankara şovunun yeni tarihi ise en yakın zamanda açıklanacak.

Harlem Globetrotters İstanbul ve Ankara şovları için alınan biletler açıklanan yeni tarihler için de geçerli olacak. Dileyenler biletlerini 10 Nisan tarihine kadar Biletix üzerinden iade edebilecek.

Bilet Açıklamaları
İstanbul Şovları
• 25 Mart Cuma günü saat 19.00'da Volkswagen Arena’da gerçekleşecek şov için alınan biletler, 15 Ekim Cumartesi saat 19.00 şovu için geçerli sayılacak.
• 26 Mart Cumartesi günü 15.00’te Volkswagen Arena’da gerçekleşecek şov için alınan biletler, 15 Ekim Cumartesi saat 15.00 şovu için geçerli sayılacak.
Ankara Şovu
• 27 Mart Pazar günü saat 16.00'da Ankara Arena'da gerçekleşecek şov için alınan biletler, açıklanacak yeni tarih için de geçerli olacak.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.