​Katar'ın Yeni Cazibe Merkezi

Mall of Qatar Alışveriş ve Eğlenceyi Tek Bir Noktada Buluşturuyor


Yayımlanma : 23.03.2016
Katar'ın Yeni Cazibe Merkezi


Mall of Qatar Canlı İnteraktif Görsel Eğlence Sistemi MOQLIVE, Mall of Qatar’ın geleceğini belirleyecek ve onu bölgede, tiyatral üretim uzmanı Premium tarafından özel olarak tasarlanarak kendi özel şovlarını sergileyen yerleşik animasyon ekibine sahip tek alışveriş merkezi yapacak gibi görünüyor.

Eğlence, alışveriş merkezinin tamamına yayılmış olacak ve ana şovlar alışveriş merkezinin kalbi olan Oasis’te gerçekleştirilecek. Oasis özel yapım 360 derece dönebilen ve dans eden su fıskiyelerinden meydana gelen göletin ortasındaki bir sahneye kurulmuş. Oasis sahnesinin teknik aksamı uzun akrobatik halatlar, saniyede bir metre hızında yük kaldırabilen ve dört yetişkin Afrika filini kaldırabilecek kapasitede olan altı metre çapında merkezi bir hidrolik liftten meydana geliyor.

MOQLIVE'de yılın 52 haftası boyunca çeşitli aktiviteler, eğlence gösterileri, spor müsabakaları, konserler ve alışveriş merkezi içi aktiviteleri gerçekleştirilecek.

MOQLIVE, Mall of Qatar’ın pazarlama stratejisinin en önemli unsuru. Aynı zamanda, Mall of Qatar’ın ziyaretçi ve kiracıları için de büyük önem taşıyor.

Mall of Qatar'da Eğlence
Mall of Qatar alışveriş ve eğlence merkezi, bir ailenin tamamı için çeşitli eğlence seçenekleri sunuyor ve çocuklardan gençlere, anne- babalardan yaşlılara kadar ailenin bütün üyelerine hitap ediyor.

• Aile Eğlence Merkezi - KidzMondo ve Xtremeland’i de içinde bulunduran 16,500 m2’lik alana kurulu Canlı İnteraktif Görsel Eğlence
• Cineplex – dünyanın en büyük IMAX 3D lazer projeksiyon sistemine sahip olan bu sinema 6 VIP salon dahil olmak üzere toplamda 19 sineme perdesine sahip olacak.
• Yıl boyunca moda ve festival kutlamaları ve aktiviteleri
• MOQLIVE- Mall of Qatar Canlı İnteraktif Görsel Eğlence

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Profil Foto
KEREM ÇELİK
Çok başarılı bir yatırım.. - 23-03-2016