​AnadoluJet'in Flyride Simülasyon Uçağı İle Türkiye Turu

Samsunlular, Samsun Bulvar AVM'de Haziran Ayına Kadar Flyride İle Sanal Uçuş Deneyimini Yaşayacaklar


Yayımlanma : 29.03.2016
AnadoluJet'in Flyride Simülasyon Uçağı İle Türkiye Turu

AnadoluJet’in, katılımcıları Türkiye’nin tarihî ve turistik pek çok noktasına sanal seyahate çıkartan özel Flyride Simülasyon Uçağı’nın yeni durağı Samsun oldu. Mart ayından itibaren Samsun’da ziyaretçilerini ağırlayacak olan Flyride, haziran ayına kadar Samsun Bulvar Alışveriş Merkezi’nde Samsunlular'a, İstanbul’un ve Anadolu’nun tarihî ve turistik noktalarına sanal uçuş deneyimi yaşatacak.

Anadolu’nun tarihine ve kültürüne verdiği önemi her fırsatta vurgulayan AnadoluJet’in, bu değerleri yakından tanıma fırsatı bulamayanlar için özel olarak hazırladığı Flyride Simülasyon Uçağı’nın yeni durağı Samsun. Görsel bir Türkiye turunu, sanal bir uçuş deneyimi ile birleştiren Flyride, mart ayından itibaren konumlandığı Samsun Bulvar Alışveriş Merkezi’nde haziran ayına kadar ziyaretçilerle buluşacak.

Özel olarak dizayn edilen uçak şeklindeki simülasyon içerisinde, 26 yolcu 14 dakika süresince İstanbul Tarihi Yarımada, Bursa Ulu Camii, İzmir Efes Antik Kenti, Adıyaman Nemrut Dağı, Mardin, Aspendos, Kapadokya, Trabzon Sümela Manastırı gibi İstanbul’un ve Anadolu’nun tarihî ve turistik noktalarını üç boyutlu ve gerçek gökyüzü çekimleri ile izleme şansına sahip oluyor. Samsun Bulvar Alışveriş Merkezi, tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese Flyride Tur Simülasyonu için bedava bir bilet veriyor.

İstanbul ve Türkiye olmak üzere iki ayrı tur seçeneği bulunan simülasyon programında katılımcılar hem şehirler ve tarihî yerler hakkında bilgi alıyor hem de unutamayacakları görsel bir şölen ve özel teknikler ile geliştirilmiş rüzgar, yağmur, titreşim efektleriyle üç boyutlu deneyim yaşıyor.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.