​Eğlence Ve Rekreasyon Sektöründe Yıldızlar Parlıyor

Sektörün Yıldızları 2 Aralık Cuma Gecesi Crown Plaza Florya’da Gerçekleşen Gala Gecesinde Ödüllerine Kavuşuyor


Yayımlanma : 22.11.2016
Eğlence Ve Rekreasyon Sektöründe Yıldızlar Parlıyor

Eğlence ve Rekreasyon sektörüne hizmet eden kurum ve özel kuruluşların hayata geçirdiği önemli projeleri mercek altına alan Türkiye Eğlence ve Rekreasyon sektörünün ilk ve tek yarışması olan “Shining Star Awards 2016 – Eğlence ve Rekreasyon Ödülleri” bu yıl 4. kez organize ediliyor ve sektörün yıldızları 2 Aralık Cuma gecesi Crown Plaza Florya’da gerçekleşen gala gecesinde ödüllerine kavuşuyor.

 İstanbul Akvaryum, Aqua Florya AVM ve Crowne Plaza Florya’nın  ödül töreni sponsorluğunda gerçekleşen yarışma ‘Eğlencenin Yıldızları’, ‘Sektörün Yıldızları’, ‘Fuarın Yıldızları’, ‘Tema Yıldızları’ olmak üzere 4 ana başlıktan oluşuyor .

 Belediyeler Sporcu Şehir Kimliği  ve Başarılı Projeleriyle Parlayacak

ATRAX bu yıl "Sporcu Şehirler Daha Eğlenceli" teması ile sporun yeni nesil eğlence alanlarına katılımıyla daha çok fiziksel aktivite içeren, pasif yerine aktif katılımlı etkinlikleri, eğlence ve rekreasyon alanlarını vurguluyor. Shining Star Awards-Eğlence ve Rekreasyon Ödülleri'nde de "ATRAX 2016 TEMA YILDIZLARI" başlığı altındaki yeni kategorileriyle sporcu şehirleri ve spor etkinliklerini ön plana çıkarıyor

Shining Star Awards-Eğlence ve Rekreasyon Ödülleri'nde belediyeler bu sene, En Başarılı Belediye Parkı, En Başarılı Müze ve Ören Yeri, En Başarılı Festival, Yıldızlı Proje, Yılın Sporcu Şehri, Yılın Sporcu İlçesi, Yılın Spor Destekçisi, Yılın Spor Etkinliği olmak üzere 8 dalda ödül sahibi olmak için yarışıyor.

 

Eğlenceyi doruğa çıkaran “YENİ EN”ler ödülleri topluyor

Shining Star Awards bu yıl bizi geleneksel eğlence kültürümüzün en önemli ve en köklü parçası olan lunaparklarla tekrar buluşturuyor. Geçmişten günümüze sürekli yenilenerek ulaşmayı başaran lunaparklar bu yıl yeni eklenen ‘En Başarılı Lunapark Eğlence Alanı’ dalında ne kadar eğlenceli olduklarını gösterme fırsatı buluyor. 

 

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.