​Türkiye'nin İlk VR'li Yarış Simülatörü

AMEGA Tarafından Üretilen Türkiye'nin ilk "VR"li Yarış Simülatörü ATRAX'ta


Yayımlanma : 22.11.2016
Türkiye'nin İlk VR'li Yarış Simülatörü

Türkiye’de hareket teknolojileri denince akla gelen ilk firmalardan olan AMEGA, eğlence sektörü için geliştirdiği birbirinden ilgi çekici yarış simülatörlerine yeni nesil teknolojinin son ürünü olan VR teknolojisini ekliyor. Üstelik dünyada bile eşine az rastlanan kask entegreli VR Helmet modeliyle…

Dış pazarda büyük rağbet gören Playmotion F1 Replicar Full Body’nin yeni bir versiyonu olarak tasarlanan Playmotion F1 Replicar Full Body “Mono Stage” “VR Helmet” modeliyle ilk kez ATRAX 2016’da sahne alacak. Özel bir podyum üzerine konumlandırılan ve çığır açan VR teknolojisiyle Türkiye’de bir ilk olan bu yeni ürünün de pazarda büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Yine ilk defa ATRAX 2016’da, AMEGA standında görücüye çıkacak olan bir başka heyecan verici özel tasarım ürün Cinecoaster 360 VR, roller-coaster deneyimine farklı bir boyut kazandırarak dikkatleri üzerine çekecek.

Bunun yanı sıra iki adet “half body” yarış simülatörünü bir sahne üzerinde buluşturan ve aynı anda birden fazla oyuncunun birlikte yarışmasına imkân veren Playmotion F1 Replicar Half Body Dual Stage de ATRAX 2016’da yer alan diğer ürün olacak.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.