​Eğlence ve Rekreasyon sektörü profesyonelleri ATRAX’da buluştu.

ATRAX' da ziyaretçiler eğlence ve rekreasyon sektöründeki son yenilikleri, teknolojileri, ürün ve projeleri yakından görme ve deneyimleme fırsatı buldu.


Yayımlanma : 11.01.2017
Eğlence ve Rekreasyon sektörü profesyonelleri ATRAX’da buluştu.

ATRAX, başarı ile sonuçlanan ilk dört yılın ardından beşinci yılında da uluslararası bir organizasyonla, eğlence-rekreasyon endüstrisinde son yenilikleri, teknolojileri, ürün ve projeleri, sektör profesyonelleri ve yatırımcıları ile buluşturdu.

1-3 Aralık 2016 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nde eğlence ve rekreasyon sektörünü buluşturan ATRAX’ da ziyaretçiler 3 gün boyunca eğlence ve rekreasyon sektöründeki son yenilikleri, teknolojileri, ürün ve projeleri yakından görme ve deneyimleme fırsatı buldu. 

Eğlence Fuarına Sanal Gerçeklik Damga Vurdu

 Türkiye’nin ilk eğlence, etkinlik, park ve rekreasyon fuarı olan ATRAX’da bu yıl teknolojinin yeni gözdesi olan, macera ve eğlence dolu yüzlerce senaryo içeren sanal gerçeklik gözlükleri damga vurdu. ‘Sporcu Şehirler Daha Eğlenceli’ teması ile açılan fuarda Çanakkale, Osmaniye ve Kahramankazan Belediyeleri’nin önemli projeleri ile temaya uygun olarak özellikle çocukların kas gruplarını çalıştıran oyun parkları, tırmanma duvarları, bisikletler, macera parkları, parklarda yer alan spor aletleri gibi birçok ekipman yer aldı.

 

 

 

Yeni Neslin Gözdesi VR Gözlükleri ATRAX’da

 

Sanal gerçeklik gözlükleri içerdiği macera ve eğlence dolu senaryolar ile fuarın açıldığı ilk gün hem ziyaretçilerin hem de iş bağlantıları yapmak üzere yurt içi ve yurt dışından katılan sektör profesyonellerinin ilgi odağı olmayı başardı. Son dönemde özellikle alışveriş merkezlerindeki eğlence alanlarında görmeye alıştığımız sanal gerçeklik gözlükleri, her geçen yıl gelişim göstererek eğlence tutkunlarının en çok tercih ettiği ürünler arasında üst sıralara tırmanmayı başardı. Uluslararası bir fuar olan ATRAX’daki başarısı da göz önüne alındığında VR gözlüklerin eğlence sektöründe gelecekte de önemli bir yere sahip olması kimseyi şaşırtmayacaktır.

 

ATRAX 2016 Teması “Sporcu şehirler daha eğlenceli… “ yoğun ilgi gördü…

ATRAX bu yıl “Sporcu şehirler daha eğlenceli…” teması ile sporun yeni nesil eğlence alanlarına katılımıyla daha çok fiziksel aktivite içeren, pasif yerine aktif katılımlı etkinlikleri, eğlence ve rekreasyon alanlarını vurguladı. Spor, sağlıklı bir nesil yaratılmasını sağlarken insanları eğlendiriyor, sosyal ilişkileri arttırıp iletişimi ve manevi bağları güçlendirirken mutlu insanların olduğu barışçı şehirler  yaratıyor. Bu noktadan hareketle özellikle yerel yönetimlerin halkın rekreasyonel spordan faydalanmasına dair taşıdığı sorumluluk çerçevesinde belediyelere yönelik daha aktif çalışmalar yapıldı.

 

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.