​İzmir Mavi Bahçe’de AVM ve Eğlence Deneyimi

Mavi Bahçe, İzmir’in En Geniş Çocuk Katı ve Eğlence Alanları ile IMAX Teknolojisini İzmirlilerle Buluşturdu


Yayımlanma : 11.02.2016
İzmir Mavi Bahçe’de AVM ve Eğlence Deneyimi

200 milyon dolar yatırım hacmine sahip MaviBahçe, Kasım ayında İzmir-Karşıyaka’da kapılarını açtı. 60.000 m2 kiralanabilir alana sahip alışveriş merkezinde, 4 kat üzerinde 200’den fazla mağaza, 47 restoran ve kafe, 2.000 kişi oturma kapasiteli yeme-içme alanı, İzmir’in en geniş çocuk katı ve eğlence alanları ile IMAX teknolojisini İzmirlilerle ilk kez buluşturan 11 salonlu sinema yer alıyor. Teraslı restoran ve kafelerin, palmiye ağaçları ve Ege’ye özgü çiçekler ile bezenmiş havuzlu ferah bahçelerin çevrelediği meydanı, geniş rekreasyon alanları, ziyaretçileri benzersiz bir alışveriş ve eğlence deneyimine davet ediyor. 2.000 araç kapasitesine sahip otopark da ziyaretçilerin hizmetine sunuluyor. MaviBahçe’nin yatırımcısı, Favori Kuyumculuk tarafından kurulan Opera Gayrimenkul. ECE Türkiye, Alışveriş Merkezi’nin uzun dönemli yönetimini üstleniyor. MaviBahçe, yaklaşık 3.500 kişiye istihdam yaratarak şehrin sosyo-ekonomik gelişimine de fayda sağlıyor.

MaviBahçe’nin içinde İzmir var
İzmirlilerin talep, ihtiyaç ve alışkanlıkları göz önünde bulundurularak planlanan projenin mimarisi, İzmir’in geleneksel evleri, köprüleri ve yeşil bahçelerinden ilham alıyor. İzmirlilere aşina oldukları “yaşam tarzını” sunacak olan MaviBahçe’de ziyaretçilerin, konforlu bir alışveriş deneyimi yaşamanın yanında, gerçekleştirilecek sanatsal ve kültürel etkinliklere katılmaları, Ege’nin özgün lezzetlerini tatmaları, ferah meydan ve teraslarda aileleri ve arkadaşları ile keyifli vakit geçirmeleri hedefleniyor.

Opera Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Selami Özel, “Çalıştığımız değerli iş ortaklarımızın katkıları ile rekabet üstü bir konsept ortaya çıkardığımızı düşünüyorum. Bölge insanını çok iyi tanıyan İzmirli bir yatırım grubu olarak MaviBahçe’nin İzmirlilerin yaşam tarzına, satın alma alışkanlıklarına uyan, herkesin severek geleceği bir alışveriş ve yaşam merkezi olacağından, benzersiz bir alışveriş deneyimi sunacağından kuşkum yok. İçinde İzmir olan herkesi, MaviBahçe’ye bekliyoruz. MaviBahçe, benzersiz konsepti ile İzmir’de alışverişin havasını değiştirecek ” dedi.

ECE Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Nuri Şapkacı, “MaviBahçe, şehrin en seçkin konut yerleşim alanlarının tam merkezinde, yeni yatırımlar ile her geçen gün daha çok değerlenen Karşıyaka sınırları içerisindeki Mavişehir’de yer alıyor. MaviBahçe ile potansiyel ziyaretçi kitlesinin talep ve ihtiyaçlarına uygun, nitelikli perakende arzını sağlayabileceğimize inanıyoruz. Alışveriş Merkezi, tam da bu sebeple gerek perakende grupları gerekse müşteriler için çok cazip bir lokasyon olarak öne çıkıyor. Konumu, ulaşım olanakları, benzersiz mimarisi, seçkin marka karması, yüksek kaliteli yönetim hizmetleri ve gerçekleştirilecek prestijli etkinlikler ile MaviBahçe, bölgesel bir alışveriş merkezi olarak konumlanıyor” dedi.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.