​Vialand, yeni sezona yeni ünitelerle merhaba diyecek

Vialand, zengin eğlence içerikleri ile 17 Mart 2017’de yeni sezona kapılarını açacak


Yayımlanma : 26.01.2017
Vialand, yeni sezona yeni ünitelerle merhaba diyecek

Vialand Tema Park; kuruluşundaki yatırım felsefesine paralel olarak, her sezon yenilenen eğlence üniteleri ve Park’a eklenen yeni konseptler ile ziyaretçilerinin karşısına çıkıyor. Bu sene de, uluslararası kalitede yeni zengin eğlence içerikleri ile 17 Mart 2017’de yeni sezona kapılarını açacak.

 

Vialand Tema Park  kendi yarattığı  Kaptan Gaga ve arkadaşları  Yıldız Kız Vega, Profesör Apostrof ve Viking  gibi  karakterlerle beraber, Cartoon Network karakterlerinin sahne şovları, Angry Birds, Ice Age gibi karakterlerin eğlence üniteleri ziyaretçiler tarafından büyük beğeniyle karşılanıyor. Bu kapsamda önemli bir marka olan King Kong,  yeni sezonda Vialand Tema Park içerisinde oluşturulan yeni yerinde faaliyete geçecek. Ayrıca ileri teknoloji ve sanal gerçeklik alanlarında da yenilikler Vialand Tema Park’ta ziyaretçiler ile buluşacak.

 

120 bin metrekarelik alanda kurulu olan VIALAND Tema Park, 30’u aşkın eğlence ünitesi ile Türkiye’nin ve dünyanın gözde eğlence merkezlerinin başında geliyor. 7’den 77’ye her yaşa sınırsız eğlence sunan Vialand Tema Park, ziyaretçilerine farklı seçeneklerde eğlence imkanı tanırken, isteyen herkes tek biletle tüm ünitelerden sınırsız faydalanabiliyor.

 

Türkiye’nin 2015’yılında sosyal medyada en çok check in yapılan ikinci mekanı olan Vialand, üst üste aldığı uluslararası ödüllerle Türkiye’nin gururu oldu. ICSC ‘de “Avrupa’nın En Özellikli Perakende Projesi” kategorisinde jüri özel ödülünün sahibi olan Vialand, Superbrands 2015’de “Türkiye’nin En Genç Süper Markası” ödülünün sahibi oldu ve ayrıca Sign of City ödüllerinde “Türkiye’nin En İyi Tematik Eğlence Merkezi ve En İyi Sosyo-Kültürel Projesi” ödüllerine de layık görüldü.

 

 

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.