​ATRAX 2017, Hız Kesmeden Çalışmalarına Devam Ediyor…

ATRAX, 7-9 Aralık 2017 de daha güçlü ve daha kapsamlı bir organizasyon olarak sektör profesyonelleriyle buluşmayı heyecanla bekliyor


Yayımlanma : 30.01.2017
ATRAX 2017, Hız Kesmeden Çalışmalarına Devam Ediyor…

Türkiye'nin ilk ve tek Eğlence-Etkinlik, Park- Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı olma özelliği taşıyan ATRAX, 07-09 Aralık 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde bir kez daha sektör profesyonellerine ev sahipliği yapıyor olacak.

2017’de 6.sı düzenlenecek olan ATRAX, sektörün tüm paydaşlarını bir araya getiren Platform olma özelliği ile çalışmalarına hız kesmeden devam ederek, planlamaları doğrultusunda ilerliyor.

İlk olarak 2017 temasını belirlemek isteyen ATRAX, bu yıl da 2016 temasıyla devam etme kararı almış bulunuyor. 2016 yılı teması olarak belirlenen “Sporcu Şehirler Daha Eğlenceli…” çerçevesinde çok sayıda belediyeye dokunan ve Gala Gecesi Ödül töreninde de oldukça fazla sayıda belediye başkanını ağırlayan ATRAX, 2017 yılında temasını daha da ön plana çıkarıyor. Bu amaçla Shining Star Awards’da yer alan "Yılın Sporcu Şehri, Yılın Sporcu İlçesi, Yılın Spor Etkinliği ve Yılın Spor Destekçisi" kategorilerine tekrar yer veriyor ve tema içeriğine uygun olarak fuar kapsamında düzenlenen konferansta da temayla ilişkili oturumların içeriğini oluşturuyor. Aynı zamanda sporu ön plana çıkaran etkinlikler için içerik çalışmaları yapıyor.  Tüm bunlarla ATRAX, 2017 de ulaştığı belediye sayısını iki katına çıkarmayı hedefliyor.

ATRAX, yurtiçinde ki diğer hedef kitlesi otellere yönelikte çalışmalarına devam ediyor. Turizm ve Kültür Bakanlığı bağlantılı olarak potansiyel otellerin bulunduğu bölgelerde toplantılar düzenleyecek olan ATRAX, fuarın oteller için önemini anlatıp organizasyona davet ediyor olacak. ATRAX bu sayede hedef kitleye daha yakın temasla ulaşarak daha fazla etki yaratmayı ve daha fazla sayıda otel yöneticisini 2017 de ağırlamayı planlıyor.

ATRAX yurtdışına yönelik çalışmalarına da hız kesmeden devam ediyor. Bu amaçla 6-9 Şubat’ta gerçekleşecek olan AMTECH İran Fuarı'na katılarak bağlantılar kurup orta doğudan daha fazla sayıda ziyaretçi ağırlamak için tanıtımlar yapıyor olacak.

Aynı zamanda Çin, İran, Dubai gibi yurtdışı temsilcilikleriyle olan anlaşmalarını da güncelleyen ATRAX, işbirliği kapsamını genişleterek yurtdışı katılımcı ve ziyaretçi sayısını arttırmaya yönelik daha etkin çalışmalar da yapmaya başlamış bulunuyor.

ATRAX, yurtdışından heyetler ağırlamak amacıyla da Ekonomi Bakanlığı’na “Alım Heyeti” başvurusunu yapmak üzere hazırlıklarını en kısa zamanda tamamlamayı hedefliyor.

Bununla birlikte yurtdışı dergi ve portallarda ilanlarının ve güncel haberlerinin yer alması için yapılan partnerlik anlaşmalarını da güncelliyor ve yeni bağlantılar kurmaya devam ediyor.

ATRAX,  7-9 Aralık 2017 de daha güçlü ve daha kapsamlı bir organizasyon olarak sektör profesyonelleriyle buluşmayı heyecanla bekliyor.

 

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.