​ 17. Yılında Yepyeni Bir Efes Play!

Heyecan verici yeni görüntümüzle ve kurumsal kimliğimize uygun tasarlanmış standımızla, bu yıl da ATRAX Fuarı’na katılım sağladık


Yayımlanma : 31.01.2017
 17. Yılında Yepyeni Bir Efes Play!

Efes Play olarak, 17 yıllık tecrübemizin bize kattıklarıyla olgunlaşan markamızın, artık kendine estetik bir yatırım yapması, gençleşmesi, kendini enerjik göstermesi ve gelişmesi gerekiyordu. "Sadelik, en yüksek gelişmişlik düzeyidir." felsefesiyle; logomuzun renklerini, çizgilerini ve duruşunu yeniledik.

 

Heyecan verici yeni görüntümüzle ve kurumsal kimliğimize uygun tasarlanmış standımızla, bu yıl da ATRAX Fuarı’na katılım sağladık. 2016 yılında geride bıraktıklarımız ve 2017 yılının heyecanını taşıdığımız bir süreçte gerçekleşen fuarda, sektörün analizi ve ileriye dönük planların paylaşıldığı bir ortam vardı. Özellikle sektöre yön veren markamıza gösterilen ilgiden oldukça memnun kaldık.

 

2016 yılı ülkemiz için talihsizliklerle dolu bir yıl olmasına rağmen, biz çok yoğun ve verimli süreçlerden geçtik. 2017 yılının yol haritasını belirleyen ve bizi heyecanlandıran çok sayıda proje gerçekleştirdik. Özellikle Almanya ve Cezayir'deki büyük çaplı projelerimiz, bu ülkelerdeki en büyük oyun parklarını gerçekleştiren ilk Türk firması olmamız sebebiyle bizi gururlandırdı.

 

Türkiye'de yaptığımız yeni yatırımla, üretim hacmini genişletebileceğimiz ve büyük bir showroom'a sahip olabileceğimiz yeni fabrikamıza taşındık. "Avrupa'ya değil, Avrupa'dan satış yapıyoruz." sloganıyla, Hollanda'da ilk şubemizi ve ilk satış ofisimizi açtık. Ayrıca, Almanya, Cezayir, İtalya, Arnavutluk, Irak ve Belçika'daki distribütörlüklerimizde çalışmalarımız devam ediyor.

 

Tüm bu heyecan verici gelişmeler eşliğinde, 2017'ye keyifli bir "Merhaba" diyoruz. Yeni renklerimiz, kurumsal kimliğimiz ve yatırımlarımızla, hem istikrarı simgeleyecek hem de sektöre yön vermeye devam edeceğiz. Müşterilerimize güven vereceğiz.

 

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.