​Aile eğlence ve yaşam merkezi “Funtolia”

“Aile Eğlence ve Yaşam Merkezi” konsepti ile Endülüs Park AVM teras katta bulunan Funtolia, Bursa’nın eğlence anlayışını değiştirecek


Yayımlanma : 06.02.2017
Aile eğlence ve yaşam merkezi “Funtolia”

“Eğlencenin yaşı yok” sloganı ile yola çıkan ve her yaşa hitap etme özelliğine sahip Funtolia’da, fiziksel aktivite ve oyun parkurlarının yanı sıra özellikle kurumsal etkinliklerde tercih edilen takım oyunları için de özel aktiviteler ve parkurlar mevcut.

Türkiye’de ve Bursa’da ilklere imza atan tematik oyun parkının da içinde bulunduğu Funtolia, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, BTSO Başkanı İbrahim Burkay, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Kestel Belediye Başkanı Yener Acar, Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, Ardahan Posof Belediye Başkanı Cahit Ulgar, AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Celil Çolak, Özdilek Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek, BTSO Yönetim Kurulu Üyeleri, STK başkanları ve üyelerinin yanı sıra Bursa protokolü ve iş dünyasının da katıldığı törenle kapılarını açtı.

Giriş katta bulunan “Softplay” alanı ve “Kidstolia”  4-10 yaş arası çocukların renkli dünyası.  En eğlenceli, en zıpır, en renkli köşe. Tamamen çocukların hayal dünyasında istedikleri gibi yaşayabilecekleri  bir yer. “Adrenalin Park”, 12 yaş ve üzerindeki tüm adrenalin meraklıları için yüksek eğlence vaad ediyor. Çeşitli parkurları deneyebilir ya da tırmanıp 10 metre yükseklikten kendinizi bırakabilirsiniz. Giriş katta gizli bir alanda ekranlı oyunların bulunduğu “Video Games” bölümü. Burada eğlence ve teknoloji bir arada.  İster bilgisayarlı oyunlardan zevk alabilir, isterseniz air hokey gibi biraz daha fiziksel aktiviteleri deneyebilirsiniz. 9 boyutlu sinema “Cine Coaster” ise bu katta denemeniz gereken gizli eğlencelerden biri.

Üst kat, yaş olarak biraz daha genç kitleye hitap ediyor. “LaserGap”de ekibinizi kurup, 300m2 alanda karşı takımı tarihe gömebilir, “Odadan Çıkış” oyununda ise anti-virüsü bulamazsanız küçük bir odaya kısılıp kalabilirsiniz. Sesinize güvenenlerden misiniz? O zaman “Karaoke”’de eğlenebilir  acıktığınızda ise “Sports Cafe”de çeşitli yemekleri deneyebilirsiniz. Gerçek araçlarda”Formula1” deneyimini yaşamadan buradan ayrılmayın. Ailenizle bilardo oynayacak nezih bir yer bulamadıysanız, Funtolia’yı deneyin.

Funtolia, her yaşa hitap eden aile eğlence merkezidir. Burada çok eğlenceli zamanlar geçirecek ve unutulmaz anılara sahip olacaksınız.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.