​MOİPARK’ta en çok oynayan kazanıyor

MOİPARK’ta simülatörlerle ‘gerçek’ bir deneyim yaşanırken, ‘Oyna Eğlen Kazan’ üniteleriyle hediyeler kazanılıyor


Yayımlanma : 08.02.2017
MOİPARK’ta en çok oynayan kazanıyor

Öyle bir yer düşünün ki içerisinde yüzlerce oyun, oyuncak ve oyun alanı var. En gerçekçi simülatörlerden, heyecan dolu yarışlara, oyunun dünyasını ekrandan taşıran kabinlerden, efsanevi kahramanların yönetildiği maceralara kadar her şey orada… Orası Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence parkı, MOİPARK

Günümüzde bilgisayar oyunları artık sadece birkaç tuşa basmaktan ibaret değil. Gelişen teknoloji; simülatörler ve yüksek grafik çözünürlükleriyle gerçeğe en yakın oyun keyfini sunuyor.

12 bin metrekareye yayılmış yüzlerce oyun ünitesi ve oyun alanıyla Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence kolonisi MOİPARK’ta 7’den 70’e kadın, erkek herkes ister bir çizgi filmin, isterse adeta bir sinema filminin içine girerek macerayı en canlı şekilde yaşıyor. Özel oyun kabininde oynanan Transformers, gerçek bir sürüş keyfi sunan direksiyonlu, pedallı ve vitesli araba yarışları, motorsiklete binilerek oynanan F1 MotoGP, uçak simülatörleri, dövüş oyunları ve çok dahası oyun oynama keyfini ‘gerçek’ten unutulmaz bir deneyime dönüştürüyor.

Oynadıkça hediyeler kazanılıyor

Şimdi MOİPARK’ta; Gerçek pota ve basket topuyla oynan NBA Basket, dünyanın en sevimli karetecisi Kung Fu Panda, Harpoon Lagoon, Strike Zone gibi en sevilen oyunlar oynadıkça kazandırıyor. ‘Oyna Eğlen Kazan’ oyunlarında kazanılan puanların karşılığı ziyaretçilerin kartlarına yükleniyor. Biriken puanlara göre, MOİPARK Karnaval’dan dev peluş oyuncaklar, puzzle’lar, ünlü çizgi kahramanların resimlerinin olduğu yastıklar ve çeşit çeşit hediyeler kazanılıyor.

Ayrıca MOİPARK’a gelen tüm ziyaretçiler 50 Krediye 4 Kredi Bonus, 100 Krediye 9 Kredi bonus, 200 Krediye 20 Kredi bonus kazanıyor. Ve bu kredi bonuslar yeni bir kampanyaya kadar tüm yıl kullanılabiliyor.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.