​Hindistan, King Cobra İle Bulustu!

İçindeki tüm su kaydıraklarında Polin Waterparks'ın imzası bulunan Amaazia Water Park, Aralık 2016'ta ziyaretçilerine kapılarını açtı


Yayımlanma : 10.02.2017
Hindistan, King Cobra İle Bulustu!

Hindistan'ın zengin elmas yataklarına sahip olan şehri Surat'ta yaklasık 2 hektarlık bir alana yayılmış olan Amaazia Water Park, 2016 Aralık'ta açılısını gerçekleştirdi. Amazon Yağmur Ormanları temalı parkta Polin Wateparks'ın onlarca kaydırağında tüm aile bireyleri için bir eğlence bulmak mümkün. Amaazia Water Park, bölgedeki en büyük dalga havuzuna sahip olmasının yanında son 5 yıldır en iyi su kaydırağı seçilen, dünyada önde gelen su parklarında bulunan ve ziyaretçilerin çok ilgi gösterdiği King Cobra su kaydırağı ile Hindistan'ı buluşturdu. Ziyaretçilerine keyifli anlar yasatmak amacıyla her detayı ayrı düsünülmüş olan park, Polin Waterparks tarafından dizayn edilen ve birçok kaydırak alternatifinin olduğu Amaazia Water Park, farklı gruplardan oluşan alanları ile beraber 3.000 ziyaretçiye hizmet sunabiliyor. Amaazia Water Park, her yönüyle ilk ziyaretçilerinden tam not aldı.

 Parkın ana eğlence atraksiyonu su kaydıraklarından olan King Cobra, 15m yüksekliği, 790m uzunluğundaki bilinen o etkileyici kırmızı, beyaz ve siyah renkli gövdesiyle aynı anda iki kulvarda kayma deneyimini, en yüksek adrenalin düzeyinde yasatıyor. Açık ve kapalı tüplerin bir arada olduğu kaydırağı kullananlar dakikada 14.668 litre pompalanan su ile 51 km/h hıza çıkabiliyorlar ve son bölümde yaklaşık 8 metre yükseklikten 50 derecelik eğimde düşerek bu heyecanı sonlandırıyorlar.

 Ayrıca yine Polin Waterparks'a ait Looping Rocket, Freefall & Body Slide Combo, Twister Racer ve Windigo Combo, Black Hole, Uphill Navigatour ve Blackhole Combo, Black Hole ve Turbolance Combo, Space Boat ve B9 Model İnteraktif Su Oyun Grubu da parkın içinde yer alıyor.

 Polin Waterparks Satış ve Tasarım Direktörü Kubilay Alpdoğan; "Proje aşamasında Rajgreen Group ve Sanderson gibi sektörümüzde dünya çapında önemli yerlere sahip olan şirketlerle yürüttüğümüz bu çalışma sonucunda diğer tüm projelerimiz gibi başarılı bir çalışmayı tamamlamış olmaktan dolayı mutluyuz" seklinde parkın uzman bir kadro tarafından tasarlandığını vurguladı.

 

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.