​Macera Parkuru çocukların favorisi

MURATPAŞA Belediyesi'nin çocukları oyun için sokağa çağırdığı 'Teneffüs Park'ta yer alan 'Macera Parkuru' çocukların favorisi oldu. 


Yayımlanma : 06.03.2017
Macera Parkuru çocukların favorisi

Muratpaşa Belediyesi'nin iştiraki şirketi Falez AŞ ile birlikte Çaybaşı Mahallesi'nde 16 dönüm alanda hayata geçirdiği Antalya'nın yeni çocuk dünyası 'Teneffüs Park' her yaştan çocuğa sınırsız eğlence ve oyun imkanı sunuyor. Çocukların jetonlu oyun makineleri olmadan eğlenebileceği, acıktıklarında tek çarenin fastfood yiyecekleri olmadığını gösteren bir yaşam alanı olarak projelendirilen Teneffüs Park'ta arkeoloji parkı, 240 metrekarelik trambolini ,geri dönüşüm malzemelerinden yapılan müzik alanları, lego parkı, atölyeleri ve çocukların içine girdikleri dev toplarla güvenli şekilde birbirleriyle çarpışarak oynayabileceği Bumperball gibi her yaştan çocuğa uygun bir oyun alanı yer alıyor. 

Teneffüs Park'ın en ilgi çeken yeri ise 'Macera Parkuru'. Belli yaş grubuna yönelik parkura çocuklar ekipler halinde alınıyor. Parkura çıkmadan önce çocuklara parkurda nasıl hareket edecekleri anlatılıyor. Ardından kaskları ve güvenlik kemerlerini takan çocuklar sırayla parkuru katetmek için yola çıkıyor ve zıplayarak, tırmanarak, emekleyerek parkuru tamamlıyor.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.