​Cemer Düşten Gerçeğe Ödüllerinde Dereceye Girenler Belli Oldu

 2. CEMER Düşten Gerçeğe ödülleri, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün de katılacağı törenle 24 Mart’ta verilecek.


Yayımlanma : 20.03.2017
Cemer Düşten Gerçeğe Ödüllerinde Dereceye Girenler Belli Oldu

Cemer’in yarışmasına katılarak geleceğin oyun parklarını tasarlayanlardan dereceye girenler belli oldu. Öğrenci ve profesyonel kategorisinde dereceye girenler ödüllerini 24 Mart günü, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü'nün de katılacağı törenle alacık.  Cemer'in ikincisini düzenlediği Düşten Gerçeğe Tasarım Yarışması’yla kent yaşamının getirdiği alışkanlıkları değiştiren, yoğun kent ortamında çocuklara nefes aldıran ve sosyal hayatı canlandıran “Geleceğin oyun parkı” tasarımlarına yönelik yenilikçi ve yaratıcı fikirlerin desteklenmesi amaçlandı. Geleceğin oyun parkı  projelerinin bugünün ve yarının çocuklarına yönelik, ruhsal ve fiziksel gelişimlerine katkı sağlayacak, geleceğin oyun ve oyun ekipmanlarının tasarlanması hedeflendi. Yarışmaya başvurular öğrenci ve profesyonel olmak üzere iki kategoride gerçekleşti. Öğrenci kategorisinde Mustafa Tugay Tuncer, Füsun Cemre Karaoğlan, Nergis Aşar, Eyüp Berker Çakmak, Hazal Merve Akan, profesyonel kategoride de Aybars Şenyıldız, Elif Çak, Yelta Kom, Derya Uzal, Eda Yeyman ve Hakan Ünlü dereceye girdi.

DERECELER ÖDÜL TÖRENİNDE AÇIKLANACAK

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü’nün katılımıyla 24 Mart’ta Torbalı Ticaret Odası’nda saat 15.00’de başlayacak ödül töreninde hem derecelerin açıklanacağı, hem de ödüllerin verileceği bildirildi.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.