​DOF Robotik, DEAL 2017’de Büyük İlgi Görüyor

Ödüllü marka DOF Robotik, yeni projelerinin temelini DEAL 2017’de atıyor


Yayımlanma : 28.03.2017
DOF Robotik, DEAL 2017’de Büyük İlgi Görüyor

2006 yılından bu yana pek çok simülasyon sistemi ve hareket robotu üzerinde çalışan DOF Robotik, uluslararası ve yerel derecelendirme kuruluşları tarafından ödüle doymadığı gibi Türkiye’nin dışında Avrupa Asya ve Amerika kıtalarının en hızlı ve dinamik hareket sistemini üretmektedir.

DOF Robotik "HURRICANE 360 VR" ürünü ile Eğlence sektörünün değerli ödüllerinden olan IAAPA BRASS RING AWARD ödülüne laik görülmüş ve IAAPA Orlando fuarında almıştır. Bunun yanı sıra Eğlence ve Rekreasyon alanının prestijli ödülü olan Shining Star Ödüllerinde Yılın En İyi Yeni Ürünü ödülüne de sahip olmuştur.

Avrupa, ABD ve Çin gibi büyük pazarlarda alanında lider marka konumunda olan DOF Robotik, Deal fuarında renkli standıyla büyük beğeni topluyor. Ödüllü marka, dünyaca ünlü simülasyon makinalarına ek olarak eğlence sektöründe ses getirecek farklı projelerin hazırlığı içerisinde. Yeni projeyle ilgili ilk adımı; Eğlence-Etkinlik, Park-Rekreasyon sektörünün Dubai’deki temsilcisi DEAL Fuarında attı. Kendi türünde Dünya’da eşi bulunmayan eğlence makinaları üreten marka, fuar sonuna kadar eğlence tutkunlarını ağırlayacak.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.