​DEAL 2017 Sona Erdi

Eğlence-Etkinlik, Park-Rekreasyon sektörünün Dubai’deki temsilcisi DEAL 2017 Fuarı, 29 Mart’ta sona erdi.


Yayımlanma : 31.03.2017
DEAL 2017 Sona Erdi

27 Mart’ta kapılarını ziyaretçilerine açan eğlence-etkinlik, park-rekreasyon sektörünün Dubai’deki temsilcisi DEAL fuarı, 29 Mart günü sona erdi. Ziyaretçiler fuarda eğlence endüstrisinin son teknoloji yeniliklerine tanık olurken,  fuar aynı zamanda dünyanın birçok bölgesinden gelen profesyonel katılımcıları bir araya getirdi.

Günden güne artan gerçeklik oyunları, 9D park sürüşleri, 12D sinemaları ve aile eğlence merkezi ekipmanları gibi dünyanın her yerindeki en yeni buluşların tanıtıldığı 23. DEAL 2017 Fuarı; Uluslararası Fuar Ziyaretleri (IEC), 2017'in  eğlence ve etkinlik sektöründe muazzam bir dönüş yılı olacağını duyurdu.

ATRAX’dan DEAL 2017 Çıkarması

Türkiye ve komşu ülkelerin ilk ve tek ihtisas fuarı olma özelliğini taşıyan ATRAX, DEAL Fuarı’na stantla katılım gösterdi. Her yıl giderek büyüyen bir iş hacmine sahip olan Eğlence, Aktivite, Park, Rekreasyon sektöründe fuar boşluğunu dolduran ATRAX, 3 gün boyunca sektör profesyonelleri ile bağlantılar kurup Orta Doğu’dan daha fazla sayıda ziyaretçi ağırlamak için tanıtımlar yaptı.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.