​Yarı Maraton Yarı Eğlence

Düzenlediği organizasyonlar ile hem spor hem de eğlenceyi hayatımıza katan Uzunetap, “RunMarisRun” ile 7’den 70’e herkesi sporla buluşturuyor!


Yayımlanma : 03.04.2017
Yarı Maraton Yarı Eğlence

Uzunetap ve Marmaris Belediyesi işbirliği ile 9 Nisan’da start alacak olan “RunMarisRun” Yarı Maratonu ile hem spor yapacak hem de eğlenceye doyacaksınız.

“RunMarisRun” etkinliğinde, 21,1 km yarı maraton, 10 km ve 5 km’lik kategorilerin yansıra çocuklar için 0,5 km MiniMaris ve 2km’lik halk koşusu kategorisi bulunuyor. Yarış öncesinde düzenlenecek konserler, makarna partisi ve birbirinden keyifli aktiviteler ile spor ve eğlence dolu bir hafta sonu sizi bekliyor. Yarışmayı tamamlayan tüm sporculara başarı madalyası, dereceye giren yarışmacılara ise koşu sonrası düzenlenecek törende ödül olarak kupa ve para ödülü verilecek.

Marmaris Belediyesi katkıları ile gerçekleşen RunMarisRun etkinliğinde dünyaca ünlü spor markası Under Armour, Garmin, D-Resort Grand Azur Hotel, Netsel Marina, Ahu Hastanesi, Kralworld Radio ve NTVSpor gibi birbirinden önemli sponsorlar yer alırken AKUT gönüllüleri de etkinliğe destek veriyor. “RunMarisRun” etkinliğine www.uzunetap.com’dan online olarak kayıt yapabilirsiniz. Ayrıca Marmaris’te geçireceğiniz harika bir hafta sonu için D-Resort Grand Azur Otel, RunMarisRun katılımcıları için hazırladığı avantajlı paketleri sizin için sunuyor.

8 Nisan Cumartesi günü saat 10:00’da başlayacak organizasyon kayıtlar ve kit tesliminden sonra etkinlik alanında düzenlenecek çeşitli aktiviteler, makarna partisi ve Grup yirmi7 konseri ile devam edecek. Yarışlar 9 Nisan Pazar günü start alacak ve 13:00’da gerçekleşecek ödül töreni, Buray ve Tugba Yurt konserleri ile organizasyon sona erecek.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.