​Baharın Gelmesiyle Açık Havada Spor Keyfi Başladı

Qualitasspa Fitness Merkezi, misafirlerine bol oksijenli bir ortamda spor yapma keyfi sunuyor.


Yayımlanma : 10.04.2017
Baharın Gelmesiyle Açık Havada Spor Keyfi Başladı

 

Bahar ve yaz döneminde özellikle açık havada yapılan spor, kalori harcanması ve genel vücut sağlığının korunması için çok gerekli ve önemli. Kışın alınan kiloların aynı hızla geri verilmesi için açık havada spor yapmanın faydası araştırmalarla da kanıtlanmış durumda. Araştırmalara göre; açık havada spor yapmak, kişinin moralini ve kendisine olan güvenini artırıyor.

Baharın enerjisi vücudunuza yansısın

Bu bilinç ışığında projeler geliştiren ve fitness derslerini açık hava spor alanına taşıyan Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi, 200mt koşu parkuru, açık ve kapalı yüzme havuzları ve fitness merkezinin yanı sıra özel dinlenme alanları, buhar, sauna ve cilt bakım odalarıyla ziyaretçilerine üst düzey konfor yaşatıyor. Spor tutkunlarının A’dan Z’ye tüm spor ihtiyaçlarını karşılayarak takipçileri tarafından tam not alan Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi, açık hava spor alanında uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşen fitness dersleriyle ziyaretçilerinin farklı bir deneyim yaşamalarının kapılarını sonuna kadar açıyor.

Öte yandan spor tutkunlarına 7900m2’lik büyük bir alanda spor yapma imkanı sunan Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi, yüzü aşkın egzersiz programlarının yanı sıra antrenman sonrası gelişim takibi için düzenli olarak yapılan yağ, kemik-kas ölçümleri ve vücut analizi ile yaza daha formda ve zinde girmek isteyenleri bekliyor.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.