​RAAPA EXPO-2017 park sezonunu etkileyici bir şekilde açtı!  

2 -4 Mart tarihleri ​​arasında Moskova'da gerçekleştirilen 19. Uluslararası "Eğlence ve Park Ekipmanları Fuarı RAAPA EXPO – 2017 büyük bir başarı sergiledi.


Yayımlanma : 12.04.2017
RAAPA EXPO-2017 park sezonunu etkileyici bir şekilde açtı!   

Dünyada 20'den fazla ülkeden (Rusya, ABD, İngiltere, İspanya, Belçika, Almanya, Çin, Kanada, Türkiye, İtalya, İsviçre, Letonya, Meksika, Hollanda, Beyaz Rusya, Ukrayna vb.) 200'ün üzerinde şirketin yer aldığı fuarda, cazibe merkezleri, çocuk oyun alanları, eğlence ekipmanları, 5D sinemaları ve sanal gerçeklik simülatörleri, spor malzemeleri, atış galerileri, tramplenler, su parkları, elektrikli otomobiller ,ışık ve ses ekipmanları gibi ürünler sergilendi. Yılın eğlence sektöründeki en iyi çıkışları RAAPA Altın Madalyalarıyla ödüllendirildi.  Ödül alanların aralarında Türkiye’den Polin Waterparks’ın yanısıra, Doğu Avrupa şirketi (Belorussiya), Zigong City Ocean Art Co. (Çin), Brunswick / KidsPlay, Italpark, PlaySpace, AeroMir, Bolid, OtAdoYa ve Sport Attractions ‘ta ödüle layık görüldü.

Fuar, üç gün boyunca park sahipleri ve üst düzey yöneticileri, aile eğlence merkezleri, su parkları, şehirlerin ve bölgelerin yönetim temsilcileri, geliştiriciler ve yatırımcılar, tatil köyleri sahipleri ve yöneticileri, Eğlence teçhizatlarının, özel girişimcilerin, medya temsilcileri ,otel, eğlence kompleksleri, üreticileri, tedarikçileri ve distribütörleri vs gibi 4000’e yakın uzman tarafından ziyaret edildi. Son 19 yıl boyunca eğlence endüstrisi profesyonellerinin buluştuğu en etkin iş platformlarından biri olan RAAPA EXPO ile günümüzdeki zorlu ekonomik süreçlere rağmen Rusya'daki eğlence pazarının gelişmeye devam ettiğini görüyoruz.  

Önümüzdeki  RAAPA EXPO fuar tarihleri;

11. Uluslararası "RAAPA EXPO Sonbahar-2017" Fuarı 11-13 Ekim 2017, Moskova, VDNH, 75. pavilyon

20. Yıl Uluslararası " Eğlence Ekipmanları RAAPA EXPO-2018" Fuarı 1-3 Mart 2018, Moskova VDNH, 75. pavilyon 

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.