​Yüz, Pedalla, Koş, Eğlen!

Uzunetap ve Marmaris Belediyesi işbirliği ile Marmaris’te gerçekleşecek olan “Freeathlon Fun Race” ile doyasıya bir spor ve eğlence deneyimine hazır mısınız?


Yayımlanma : 24.04.2017
Yüz, Pedalla, Koş, Eğlen!

Uzunetap ve Marmaris Belediyesi işbirliği ile ilk defa 30 Nisan’da start alacak olan “Freeathlon Fun Race” ile hem spor yapacak hem de eğlenceye doyacaksınız. 500m yüzme, 5K koşu ve 15K bisiklet branşlarını içeren “Freeathlon Fun Race” etkinliğinde Bireysel Yarışlar, Bayrak Yarışları, Fun-Race Kids kategorileri bulunuyor. Yarış öncesinde düzenlenecek beach makarna partisi ile spor ve eğlence dolu bir hafta sonu sizi bekliyor. Yarışmayı tamamlayan tüm sporculara başarı madalyası, dereceye giren yarışmacılara ise koşu sonrası düzenlenecek törende ödül olarak kupa ve sürpriz hediyeler verilecek.

Marmaris Belediyesi katkıları ile gerçekleşen Freeathlon Fun Race etkinliğinde dünyaca ünlü spor markası Under Armour, Garmin, D-Resort Grand Azur Hotel, Ahu Hastanesi, Argos gibi birbirinden önemli sponsorlar yer alırken AKUT gönüllüleri de etkinliğe destek veriyor. “Freeathlon Fun Race” etkinliğine www.uzunetap.com’dan online olarak kayıt yapabilirsiniz. Ayrıca Marmaris’te geçireceğiniz harika bir hafta sonu için D-Resort Grand Azur Otel, Freeathlon Fun Race katılımcıları için hazırladığı avantajlı paketleri sizin için sunuyor.

Yarış Programı:

29 Nisan Cumartesi günü saat 12:00’da başlayacak organizasyon kayıtlar ve kit tesliminden sonra etkinlik alanında düzenlenecek makarna partisi ile devam edecek. Yarışlar 30 Nisan Pazar günü start alacak ve 12:30’da gerçekleşecek ödül töreni ile organizasyon sona erecek.

Uzunetap Hakkında:

Uzunetap olarak biz spora gitmeye değil, spor yaparak yaşamaya inanıyoruz. Bunun için hayatın içinde sınırlarımızı zorlayarak, bedenimizi tanıyarak spor yoluyla keşfetmeye, gelişmeye ve eğlenmeye olanak sağlayacak farklı dallarda organizasyonlar düzenliyoruz. 2010 yılından bugüne dek Türkiye'nin ilk çok etaplı ultra maratonları olan Likya Yolu Ultra Maratonu ve Runfire Cappadocia Ultra Maratonları gibi uluslar arası koşu organizasyonlarının yanı sıra, Longest Night / Run or Ride,Longest Day / Run With the Sun, Coupe Run, Gece Koşuları ve Moonlight Cappadocia gibi farklı spor dallarını da içine alan çeşitli etkinlikleri hayata geçirdik. Tüm bu organizasyonları, dünya standartlarının üzerinde, sağlık ve güvenlik konularında alanında profesyonel ekiplerle ortaklaşa gerçekleştiriyoruz. Her seferinde bir öncekinden daha kaliteli, daha heyecanlı, eğlenceli ve zorlu yarışlar gerçekleştirmek ve yepyeni organizasyonlarla Türk sporuna katkı sağlamak en büyük hedefimiz.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.