​Açıkhava Fabrikası 2016'da da Çok İddialı

"Açıkhava Fabrikası Tasarım, Üretim ve Temalandırma Alanındaki Çalışmalarına 2016 Yılında da Hız Kesmeden Devam Edecektir"


Yayımlanma : 10.02.2016
Açıkhava Fabrikası 2016'da da Çok İddialı

Bir MGA grup şirketi olan Outdoor Factory, medya dünyasındaki tüm kampanyalarda ve FMCG ürünlerin market içi yatırımlarında satışı desteklemek için oluşturulan her türlü projede çözümsüz kalan 3D üretimleri hayata geçirmek için 2010 Mart ayında faaliyete geçmiştir.

Outdoor Factory, heykeltraş ve ressamlardan oluşan tasarım yönetmenleri, 3D FROG makina parkuru, CNC köpük kesme robotları, 3D tasarım ve çizim ekibi, 3D ürün tarayıcılar, aydınlatma ve led entegre departmanı, çelik konstrüksiyon ve statik ekibi ve frog 3D geliştirilmiş strafor kaplama malzemeleri ekibi ile en iyi ürünü en kısa sürede sunmak prensibiyle çalışmalarına 2016 yılında da devam ediyor.

Bu yıl Shining Star Awards- Eğlence Ödülleri’nde ATRAX Fuarı’nın Yıldız Standı Ödülü’nü almaya hak kazanan Outdoor Factory’nin Genel Müdürü Sinan Yurtsever, “Açıkhava Fabrikası (Outdoor Factory) tasarım, üretim ve temalandırma alanındaki çalışmalarına 2016 yılında da hız kesmeden devam edecektir. Firmanın bünyesinde bulunan tasarım ekibinin ekranlarına yansıyan görseller, 2016 yılında da çeşitli projelerde müşterilerin ve son kullanıcının beğenisine sunulacaktır. Outdoor Factory, Ankapark Projesi kapsamında gerçekleştirilen temalandırma çalışmaları, çeşitli belediyeler ve özel sektör kuruluşları için hazırlanan projeler ile firma, 2016 yılının da yıldızı olacak; yüzde yüz Türk sermayesi ile piyasada yer alan ve distribütörlüğünü aldığı firmaların oyun grupları ile de piyasada kendisinden sıkça söz ettirecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı prensip edinen Açıkhava Fabrikası’nın sınırları yalnızca hayal gücü ile belirlemektedir. Sloganımızla da yinelediğimiz gibi; “Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim” diyerek oluşturdukları vizyonda sınır tanımadıklarını ifade etmiş oldu.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.