​Polin'e Amerika'dan Dört Büyük Ödül

Polin Waterparks Dünya'nın en büyük sektörel organizasyonu, Uluslararası Eğlence Parkları ve Atraksiyonları Birliği'nce ABD'de düzenlenen fuarda dört ödüle layık görüldü.


Yayımlanma : 24.11.2017
Polin'e Amerika'dan Dört Büyük Ödül

(21.11.2017 - Türkiye) - Eğlence sektörünün merkezi olarak kabul edilen ABD'nin Orlando şehrinde Uluslararası Eğlence Parkları ve Atraksiyonları (IAAPA)  tarafından bu yıl 99. su düzenlenen IAAPA Attractions Expo, her yıl olduğu gibi bu sene de global atraksiyon sektörüne ev sahipliği yaptı. Tarihinde rekor bir katılım sayısına ulasan fuarı bul yıl 39,000 kişi ziyaret etti. Polin Waterparks, global çapta dünyanın bu en büyük organizasyonuna layık görüldüğü dört büyük ödülle damga vurdu.  

 

IAAPA tarafından bu yıl 99.'su düzenlenen IAAPA Attractions Expo, 14-17 Kasım 2017 tarihlerinde tüm dünya ülkelerinde sektörde önde gelen 1114 şirket ve 39.000'den fazla ziyaretçinin katılımı ile Orange County Convention Center, Orlando'da gerçekleşti. Her yıl katılımcı ve ziyaretçi sayısının artışı ile birlikte paralel olarak gelişen IAAPA Attractions Expo, dünyadaki en büyük eğlence fuarı olmasının yanında, 53.420 metrekare'lik toplam alanı ile ABD'de gerçekleşen en büyük fuarlardan biri olarak öne çıkıyor. Polin Waterparks, 480 metrekarelik standı ile su parkları üreticisi olarak en büyük, fuarın genelinde ise en büyük üçüncü standına sahipti. Su parkları tasarım, mühendislik, üretim ve montajında dünya markası olan Polin Waterparks, son yıllarda yaptığı atılımlar ve çesitli stratejik işbirlikleriyle ürün gamını genişletmiş ve bir eğlence parkında bulunması gereken tüm ürünler için tek çözüm noktası haline gelmistir. Polin Waterparks'ın sektörde sunduğu tüm çözümlere standında deneyimletme imkanıyla yer vermesi fuarın en sık ziyaret edilen noktası durumuna getirdi. Fuarda tam 4 farklı ödüle layık görülerek Polin, IAAPA Attractions Expo'daki başarısını tescillemis oldu. IAAPA Attractions Expo kapsamında sektöre yön veren, eşsiz, ezber bozan tasarımlarıyla birçok ürünü geride bırakan başarılı ürünleri onurlandırmak adına bağımsız ve alanlarında uzman bir jürinin değerlendirmesi sonucunda verilen ödüllerden en önemli dört ödül, Polin Waterparks'ın oldu. Polin Waterparks'ın 2016'da sektörle buluşturduğu iki kisilik interaktif kabin oyunu Splash Cabin ve bu sene ilk defa lansmanı yapılan sektörün ilk ve tek sanal gerçeklik (Virtual Reality-VR) teknolojisi kullanılarak tasarlanmış su kaydırağı olan  Splash VR,  IAAPA Brass Ring ''En iyi Ürün Ödülü''nü kazandılar.

 

Polin Waterparks standında lansmanını yaptığı her atraksiyon ürünü için hazırladığı istasyonlar sayesinde adeta bir eğlence merkezi halinde tasarlanan standı ile IAAPA Brass Ring Ödülleri'nden "En İyi Stand" ödülünü kazandı. Yoğun ilgi gören standda, ödüle layık görülen Splash VR ve Splash Cabin'in yanı sıra su kaydırağına entegre edilmis oyun teknolojisiyle Slide'n Score, Polin Waterparks'a ait 4 farklı kaydırağın deneyimlenmesine imkan sağlayan VR Simulatör, imza tasarım su kaydıraklarından biri olan ve bu sene lansmanı yapılan Mantis su kaydırağı hologram maketi, su parkı maketleri ve su kaydıraklarını teknoloji ile buluşturan Splashware standda ziyaretçilerin beğenisine sunulan ürünlerden bazılarıydı.

Polin Waterparks, IAAPA'nın marka, stand tasarımı, konumlandırma, stand ekibi ve fuarın tümünü geniş kapsamlı olarak değerlendirerek en iyi katılımcı olarak değerlendirdiği, 1114 katılımcı arasından yalnızca birine verilen jüri özel ödülü olan "Image Award"'a layık görülerek fuardaki başarısını taçlandırmış oldu. Polin Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü Şöhret Pakiş: ''Bir Türk firması olarak, 99. Yılını kutlayan sektörün bu en önemli organizasyonuna hem ürün tasarımı, hem üretim teknolojileri alanında yapmış olduğumuz yeniliklerle imza atmış olmanın gururunu yasıyoruz. Tasarım gücümüzle, AR-GE merkezimizle, proje yönetim ve üretim yaklasımımızla ve en önemlisi tüm ekip olarak inancımızla, çabamızla ve vizyonumuzla global atraksiyon sektörüne öncülük etmeye devam edeceğiz.'' şeklinde görüslerini bildirdi.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.