​AMEGA’ya ABD’den Sektörün En Prestijli Ödülü

Oyun ve eğlence sektörünün lider şirketlerinden AMEGA, ABD'nin Orlando şehrinde sektörün en iyilerinin değerlendirildiği “IAAPA Brass Ring Award” kapsamında; Cinecoaster 360 VR ürünüyle “Teknolojinin Eğlenceye Uygulanması - En İyi Yeni Ürün (Best New Product Technology Applied to Amusement)” kategorisinde ödüle layık görüldü.


Yayımlanma : 16.01.2018
AMEGA’ya ABD’den Sektörün En Prestijli Ödülü

Teknolojisini kendi ürettiği inovatif ve birbirinden ilgi çekici ürünleri ile dünya üzerinde 30’dan fazla ülkede varlığını sürdüren AMEGA, oyun ve eğlence sektörünün dünya başkenti kabul edilen ABD’nin Orlando şehrinde, sektörünün en prestijli ödülünün sahibi oldu.

Dünyanın en saygın birlikleri arasında yer alan IAAPA (International Association of Amusement Parks and Attractions) tarafından düzenlenen dünyanın en büyük oyun ve eğlence fuarı IAAPA Attractions Expo, bu yıl da sektörün dünya devlerini Orlando’da buluşturdu.

IAAPA tarafından bir asra yakın süredir düzenlenmekte olan fuarın en çok ilgi gören stantlarından olan AMEGA; sektörün en iyilerinin değerlendirildiği           IAAPA Brass Ring Award kapsamında, kendi geliştirdiği sanal gerçeklik özellikli ürünü Cinecoaster 360 VR ile “Best New Product / Technology Applied to Amusements” (Teknolojinin Eğlenceye Uygulanması) kategorisinde ödülle taçlandırıldı.

Dünya pazarında elde ettiği başarıyı sektörün en prestijli ödülünü alarak tescilleyen AMEGA, yakın zamanda lansmanını yaptığı, geleceğin teknolojisi kabul edilen sanal gerçeklik uygulamalı ürünü Cinecoaster 360 VR ile ödül almakla kalmayıp ürünün en yeni tasarımının ilk kurulumunu da yine ABD’de gerçekleştirmiş oldu.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.