​UNIQ Winter Tales, Açık Hava Buz Pistinde Misafirlerine Kayak Keyfi Yaşatmaya Devam Ediyor

Türkiye’nin En Büyük Açık Hava Buz Pisti UNIQ Winter Tales, unutulmayacak kayak deneyimi ile kış boyunca misafirlerini ağırlıyor.


Yayımlanma : 02.03.2018
UNIQ  Winter Tales,  Açık Hava Buz Pistinde Misafirlerine Kayak Keyfi Yaşatmaya Devam Ediyor

UNIQ İstanbul & Vega Ice işbirliğiyle hayata geçirilen UNIQ Winter Tales, bin 200 m²’lik alanıyla Türkiye’nin en büyük açık hava buz pisti olarak klasik aktivitelerden sıkılanlara kış boyunca hizmet veriyor. Hafta sonu sevdikleriyle kayak keyfi yaşamak isteyen herkes bu kış soluğu UNIQ Winter Tales’te alacak.

UNIQ Winter Tales İçinde sentetik barındırmayan özel teknolojili pisti, profesyonel ekibi ve antrenörleriyle konuklarına ağaçlarla çevrili doğal bir atmosfer sunarak İstanbul’un yorgunluğundan uzaklaştırarak unutulmaz anlar yaşatıyor.

 Uniq

Kış boyunca en sevdiğimiz aktivite olan buz pateni deneyimi UNIQ İstanbul’un yarattığı doğal atmosfer ile hafta sonunuzun vazgeçilmezi olurken vücut kondisyonunuzu arttırmaya da yardımcı olacak. UNIQ Winter Tales, kış ayları boyunca haftanın her günü 10:00 – 22:00 saatleri arasında uygun fiyatlarıyla her yaş grubuna hizmet veriyor.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.