​Concorde Yönetiminden Kıbrıs'a 150 Milyon Dolarlık Yatırım

Concorde Deluxe Resort, 2005 yılından bu yana hizmet verdiği Antalya’da sonra ikinci otel yatırımını Kıbrıs’a yaptı.


Yayımlanma : 07.03.2018
Concorde Yönetiminden Kıbrıs'a 150 Milyon Dolarlık Yatırım

 

Ada’nın Bafra bölgesinde 150 milyon dolarlık yatırımla kurulan Concorde Luxury Resort’ün, haziran ayında misafirlerini ağırlamaya başlaması planlanıyor. 

Concorde Hotels & Resorts Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Yağcı, düzenlediği basın toplantısında, yeni otelin Kıbrıs’ın en özel tesisi olacağını vurgulayarak, “Turizme yön verecek, ilham alınacak tesislerle yatırımlarımıza devam edeceğiz” dedi.  Concorde Luxury Resort modern çizgileri, mimari yapısı, zengin aktivite çeşitliliği, kişiye sunduğu yaşam alanlarının genişliği nedeniyle Kıbrıs’ a yeni bir soluk getirecek.  Otel aynı zamanda Kıbrıs’ın ilk luxury villa konseptine sahip olması nedeniyle rakiplerinden ayrılırken, yurtdışından 200 bitki türü getirtilerek oluşturulan peyzaj çeşitliliği ile ziyaretçilerine görülmeye değer alanlar oluşturuyor.

concorde luxury

569 odalı projede, standart odaların yanı sıra suit odalar ve villalar da yer alıyor. Her şey dahil sistemin yanı sıra ekstra hizmetlerin de yer alacağı Concorde Luxury Resort Casino Otel, Haziran 2018’de misafirlerine kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.