​Muharrem KAÇIR: FLYPARK Türkiye’de bu alanda kurulmuş ilk ve tek Sanal Gerçeklik (VR) eğlence merkezidir.

FlyPark içerisinde FLYRIDE Helikopter Simülasyonuyla birlikte X-TREME, X-PRESS ve X-RACE isimleriyle sanal gerçeklik atraksiyonları bulunuyor.


Yayımlanma : 12.03.2018
Muharrem KAÇIR: FLYPARK Türkiye’de bu alanda kurulmuş ilk ve tek Sanal Gerçeklik (VR) eğlence merkezidir.

FlyPark projenizi kısaca anlatır mısınız?

LİKE FİLM ve EĞLENCE HİZMETLERİ tarafından hayata geçirilen Türkiye’nin ilk ve tek “Sanal Gerçeklik Simülasyon Merkezi” olma özelliğini taşıyan FlyPark, İstanbul Akvaryum girişinde Ekim 2017'de ziyaretçilerin hizmetine açıldı. FlyPark içerisinde FLYRIDE Helikopter Simülasyonuyla birlikte X-TREME, X-PRESS ve X-RACE isimleriyle sanal gerçeklik atraksiyonları bulunuyor. FlyPark ailesi olarak hafta içi 10:00-19:00, hafta sonu ise 10:00-20:00 saatleri arasında ziyaretçilerimizi ağırlıyor ve merkezimizde ayda 10.000’den fazla kişiye hizmet veriyoruz.

flypark

 Sizce FlyPark’a gösterilen yoğun ilginin sebebi nedir?

FlyPark’da ziyaretçilerimize yüksek hareket kabiliyetli simülatörlerimiz sayesinde sanal gerçeklik deneyimlerini en üst düzeyde yaşatıyoruz.  İstanbul’un ilk Sanal Gerçeklik Simülasyon Merkezi olması sebebiyle FlyPark ziyaretçilerin yoğun ilgisini çekiyor.  FlyPark içerisinde ziyaretçiler birbirinden farklı, macera dolu atraksiyonlara katılma fırsatı buluyorlar. Ziyaretçiler FLYRIDE ile Türkiye’nin turistik ve doğal güzellikleri üzerinde helikopterle uçuyorlar, X-TREME’de 360 derece dönen mekanizmasıyla adrenalin dolu bir deneyim yaşıyorlar, X-PRESS ile roller-coaster’a binme hissini yakalıyorlar ve X-RACE ile de gerçeğinden farksız bir pist yarışına katılıyorlar. FlyPark, özgün eğlence konseptiyle ve yenilikçi atraksiyonlarıyla her yaştan ziyaretçilere yönelik atraksiyonlar sunmaktadır. Bu özelliklerin FlyPark’a olan ilginin artmasını sağladığını söyleyebilirim.

Önümüzdeki süreçte FlyPark’da yeni etkinliklere yer vermeyi düşünüyor musunuz?

Evet, önümüzdeki süreçte FlyPark içerisinde ziyaretçilerimizin oldukça ilgisini çekeceğini düşündüğümüz yeni atraksiyonlar oluşturmaya devam edeceğiz. Like Film ve Eğlence Hizmetleri olarak sektörümüzdeki yenilikleri kitlelerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. FlyPark ve benzeri yenilikçi projeleri farklı noktalarda da gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.