​ATRAX, DEAL’18 FUARINDA ZİYARETÇİLERİNİ AĞIRLAMAYA DEVAM EDİYOR!

Eğlence – Etkinlik, Park – Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı ATRAX, Dubai Entertainment Amusement & Leisure Show’da yerini aldı.


Yayımlanma : 11.04.2018
ATRAX, DEAL’18 FUARINDA ZİYARETÇİLERİNİ AĞIRLAMAYA DEVAM EDİYOR!

Eğlence-Etkinlik, Park-Rekreasyon sektörünün Dubai’deki temsilcisi DEAL Fuarı bu yıl 9 Nisan’da kapılarını açtı. 3 gün sürecek olan fuarda, Eğlence – Etkinlik, Park – Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı ATRAX her yıl olduğu gibi bu yıl da stant ile yerini aldı.  Sektörün önemli fuarlarından biri olan DEAL her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm dünyadan yoğun katılım ile gerçekleşiyor.

atraksiyon

Eğlence ve etkinlik sektörünün liderlerini bir araya getiren DEAL’de,  Eğlence – Etkinlik, Park Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri denince akla gelen ilk fuar olan ATRAX, 3 gün boyunca katılımcıların yoğun ilgisi ile ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

atrax

Türkiye'den katılım sağlayan firmalar için oldukça verimli geçen fuarda Polgun Waterparks, Tekin Lunapark, Skyn Electronic, Polin Waterparks ve Antalya Park gibi firmalar standlarında ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

Skyn Electronic'in ilk yurt dışı fuarı olan Deal'de, Polin Waterparks ziyaretçilerin dikkatini üzerine çekti. ATRAX Fuar'ının da ziyaretçilere tanıtıldığı fuar alanında Polgün Waterparks Suudi Arabistan ve Umman'dan ziyaretçilerini ağırlıyor. 

 

atrax

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.