​Asya Eğlence & Atraksiyon Fuarı ( Asia Amusement & Attractions Expo “AAA”) katılımcılarına unutulmaz anlar yaşattı!

Bu yıl 13. kez gerçekleşen fuar, 3 – 5 Nisan tarihlerinde, Çin İthalat ve İhracat Fuarı Kompleksi’nde ziyaretçilerini ağırladı.


Yayımlanma : 16.04.2018
Asya Eğlence & Atraksiyon Fuarı ( Asia Amusement & Attractions Expo “AAA”) katılımcılarına unutulmaz anlar yaşattı!

100.000 metrekarelik bir gösteri katına yayılan AAA, 1050'den fazla premium yeni ürün ve hizmetten yararlanan 850'den fazla katılımcıya ev sahipliği yaptı. AAA 2018'in aynı sektörden katılımcılara yönelik 6 farklı temalı sergi alanını haritalamak ile harika bir iş yaptığı ve alıcılara en uygun ve verimli gösteri deneyimini bu şekilde sunulduğu belirtildi. 

 atraksiyon haber

Çin Tema Park İnşaatı Üst Düzey Grubu tarafından düzenlenen Asya Tema Park Geliştirme Forumu, tema parkı ve cazibe endüstrisindeki liderler için önemli bir destinasyon oldu. Panel kapsamında yer alan forumda Yaratıcı Tema Park Yönetimi konuları üzerinde duruldu. Forumda bir diğer dikkat çeken etkinlik ise Forum katılımcılarının modern üretim ekipmanı ve teknolojisine yer verildiği  Dalang Su Parkı Ekipmanları üretim tesisine yapılan geziydi.Etkinlik, Shikewei Go-kart Yarışları, 2018 Çin Elektronik Oyun Süper Ligi, IDA Uluslararası Dart gibi bir çok eğlenceli aktiviteden oluşuyordu. 

 atraksiyon

Fuar sonrası katılımcılar üzerinde yapılan memnuniyet ve değerlendirme anketlerinde katılımcıları % 87’si fuardan memnun kaldıklarını belirtirken, %82’si ise fuara yeniden katılmak istediklerini ifade etti.  

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.