​Özdilek Park AVM’lere 3 Büyük Ödül

Hermes Creative Awards, Özdilek Park AVM’leri, başarılı projeleriyle 3 farklı kategoride ödüllendirdi.


Yayımlanma : 03.05.2018
Özdilek Park AVM’lere 3 Büyük Ödül

Yıl boyunca birbirinden farklı ve keyifli etkinliklere ve sosyal sorumluluk projelerine ev sahipliği yapan ÖzdilekPark AVM’ler, bu alandaki başarısını uluslararası bir ödülle taçlandırdı.

 Amerika Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri Derneği (AMCP) tarafından dünyadaki en seçkin ve yaratıcı projeleri seçmek amacıyla 1995 yılından beri Amerika’da düzenlenen Hermes Creative Awards, başarılı  projeleriyle ÖzdilekPark Bursa Nilüfer, ÖzdilekPark İstanbul ve ÖzdilekPark Antalya’yı ödüllendirdi.

Uluslararası bir yarışma olan ve pazarlama - iletişim alanlarında gelen binlerce başvuruyu değerlendiren Hermes Creative Awards; ÖzdilekPark Bursa Nilüfer, ÖzdilekPark İstanbul, ÖzdilekPark Antalya’yı birbirinden başarılı projeleriyle Platin, Gold ve Onur ödüllerine layık gördü.

 ÖzdilekPark Bursa Nilüfer, Kurumsal Sosyal Sorumluluk kategorisinde Drama Atölyesi projesiyle Platin ödülü kazanırken, ÖzdilekPark İstanbul, Özel Etkinlik kategorisinde Macera Uçuşu etkinliğiyle Gold ödülünü kazandı. ÖzdilekPark Antalya ise Özel Etkinlik kategorisinde Eko Çocuk Köyü projesiyle özel onur ödülünü kazandı.

 

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.