​ATRAX Fuarı, Uluslararası Rekreasyon ve Spor Yönetimi Kongresi’nde!

Rekreasyon Çalışmaları ve Araştırmaları Derneği (REKÇAD) organizatörlüğünde 10 – 13 Mayıs tarihler arasında Bodrum’da gerçekleşecek Uluslararası Rekreasyon ve Spor Yönetimi Kongresi başladı.


Yayımlanma : 11.05.2018
ATRAX Fuarı, Uluslararası Rekreasyon ve Spor Yönetimi Kongresi’nde!

Alanında uzman bilim insanlarının, uygulamacıların ve yöneticilerin katılımı ile Bodum La Blanche Island Otel’de gerçekleşen kongrede rekreasyon ve spor yönetimi kapsamında birden fazla alt konuda güncel bilimsel, yönetsel ve operasyonel uygulamaların ele alındığı oturumlar bilim dünyası ve kamuoyu ile paylaşılacak. Kongrede söz alan konuşmacılar tarafından yapılacak sunumlar uluslararası düzeyde olup bilimsel yaklaşım ile kongrede yer alıyor.

Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından düzenlenen ve 2019’da  7. Kez gerçekleşecek Eğlence - Etkinlik, Park - Rekreasyon Fuarı  ATRAX, rekreasyon sektörüne olan etkisi ile kongrede yer aldı.

Eğlence-rekreasyon alanlarına yönelik tüm ürün ve hizmetleri bir arada bulunduran ATRAX, sektörün gelişimine yönelik imza atacağı yeni iş birliklerini, 2019 fuar temasını  ve planlanan çalışmalarını kongrede katılımcılar ile paylaştı

Nergis ASLAN; “ATRAX ile Türkiye’de yer bulmamış bir sektöre adım attık.”

Kongrede söz alan Tureks Uluslararsı Fuarcılık Genel Müdür Nergis ASLAN konuşmasında, “Tureks Uluslararası Fuarcılık olarak da 15 yıllık tecrübe ile uluslararası fuarlar organize ediyoruz. Aslında sadece fuar organizasyonu yapmıyor bulunduğumuz sektörün gelişimine katkı sağlamak için konferanslar, yarışmalar düzenliyor, kurum-dernek-sivil toplum kuruluşu-üniversitelerle işbirliği yapıyoruz. Ve sektörün tüm paydaşlarını buluşturuyoruz.” ifadelerine yer verdi.

ATRAX ile Türkiye’de yer bulmamış bir sektöre adım attıklarını belirten Nergis ASLAN, konuşmasının devamında, önümüzdeki yıllarda çalışmalarında üniversiteler ile yürütülen iş birliklerini arttırarak devam edeceklerini ve üniversitelerin fikirlerinden faydalanmak ve bu fikirlerin hizmet sağlayıcılarla buluşarak daha nitelikli ürün ve hizmetlerin sunulmasını hedeflediklerini belirtti.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.