​Carousel AVM 4 Farklı Kategoride Ödüllendirildi!

Carousel Alışveriş merkezi bu yıl Hermes Ödüllerinde 2 Platin ve 2 adet Gold ödül olmak üzere toplam 4 kategoride ödüle layık görüldü.


Yayımlanma : 18.05.2018
Carousel AVM 4 Farklı Kategoride Ödüllendirildi!

Amerika Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri Derneği (AMCP) tarafından dünyadaki en seçkin ve yaratıcı projeleri seçmek amacıyla 1995 yılından beri Amerika’da düzenlenen Hermes Creative Awards ödüllerini sahiplerine teslim edildi. Türkiye’nin Köklü alış veriş merkezlerinden olan Carousel Alışveriş merkezi  bu yıl  Hermes Ödüllerinde  2 Platin ve 2 adet Gold ödül olmak üzere toplam 4 kategoride ödülün sahibi oldu. Yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleriyle toplumsal bilinci arttırmada önemli roller üstlenen Carousel Avm, yaşanmışlıkların değerini ön plana çıkarma mottosu ile sosyal medya üzerinden  “Carousel’le Hatıralarım” yarışmasını hayata geçirdi. 11-29 Aralık tarihlerinde sosyal medya üzerinden kısa bir sürede gerçekleşen yarışmada katılımcıların unutamadığı birbirinden renkli ve anlamlı bir çok hikaye, projeye özel olarak hazırlanan internet sitesini doldurdu ve ödüllü hatıralar olabilmek için kıyasıya yarıştı.

Carousel alışveriş merkezi gerçekleştirdiği bu nostaljik yarışma ile  Platin dalda “Pazarlama iletişim kampanyası”, “Özel Etkinlik”, Gold dalda “Sosyal medya kampanyası” ve “Dijital Pazarlama kampanyası” kategorilerinde 4 ödüle layık görüldü.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.