​Çin Uluslararası Oyun ve Eğlence Fuarı (GAF)’na Son 2 Ay

Çin Uluslararası Oyunlar ve Eğlence Fuarı (GAF), bu yıl 6 -8 Temmuz tarihlerinde Wuhan Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.


Yayımlanma : 23.05.2018
Çin Uluslararası Oyun ve Eğlence Fuarı (GAF)’na Son 2 Ay

GAF 2018, kuruluş tarihi olan 2014’ten beri, oyun ve eğlence endüstrisini geliştirmeyi ve piyasa standardizasyonunu ilerletmeyi hedefliyor. Fuar sahip olduğu hızlı büyüme oranıyla kendi alanında önemli bir fuar olma niteliği taşıyor.

GAF 2017’den Akılda Kalanlar

Oyun ve eğlence endüstrisinde liderlerinin katılımı ile gerçekleşen GAF 2017’de, önemli sektörel ilerlemeler kaydedildi. Fuar katılımcıları % 78 artışla 318’e ulaşırken, ziyaretçiler % 32 artış ile 50.000’e kadar arttı. Ayrıca, GAF beraberinde birçok etkinlik düzenlendi.

Sergi İçeriği

Kapalı oyun alanlarında yer verilecek elektronik oyunlar ve eğlence makineleri, simülasyon oyunları, VR oyunları, animasyon oyunları, otomatlar, vb.

Parklarda veya meydanlarda oyun ve eğlence tesisleri, büyük açık hava eğlence ekipmanları, şişme eğlence ekipmanları, su parkı gezileri ve park ekipmanları, vb;

Çevrimiçi oyunlar, elektronik spor oyunları, mobil oyunlar, animasyon eğlence, vb.

GAF2018, 2018 Çin Uluslararası Kültür ve Eğlence Endüstrisi Fuarı (CCEE) ile paralel olarak büyük bir başarı yakalayacağı belirtiliyor. GAF, kurulduğu günden bu yana büyük bir ivme ile gelişti ve oyun ve eğlence endüstrisi alanında önemli bir sıçrama yakaladı. 2018'de, GAF ilerleyecek ve daha iyisini çalışmalar gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.