​ATRAX’DA ÖNEMLİ İŞBİRLİĞİ

İp Parkurları ve Macera Parkları Derneği İPAR, 7.Eğlence Etkinlik Park Rekreasyon Fuarı ATRAX’a önemli bir katılım sağlıyor.


Yayımlanma : 07.09.2018
ATRAX’DA ÖNEMLİ İŞBİRLİĞİ

Son yıllarda etkinlik odaklı turizm ve eğlenceye artan ilgi sektörel anlamda yapılan etkinliklere yönelik talebi arttırıyor. Tematik parkları ve rekreasyon alanlarını daha cazibeli hale getiren macera parkları ise özellikle belediyelerin yatırım projelerini bu yönde etkiliyor. 7. Eğlence-Etkinlik, Park Rekreasyon Fuarı ATRAX, sektörün tek ihtisas fuarı olma özelliği taşıyarak uluslararası katılım ile ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

İPAR, ATRAX Fuarı’nda yer almaya hazırlanıyor!

Macera Parklarında yer alan ip parkurları ve macera parklarının imalat ve işletim standartlarını Avrupa standartlarına kavuşturmayı amaçlayan İp Parkurları ve Macera Parkları Derneği İPAR, ATRAX’19 ile iş birliğinde bulunarak fuarda yer almaya hazırlanıyor.

ATRAX ile İPAR gerçekleştirdiği iş birliği ile, birlikte adımlar atarak sektörün gelişiminde oldukça önemli bir rol almaya hazırlanıyor.

Her yıl giderek büyüyen bir iş hacmine sahip olan ve Eğlence, Aktivite, Park, Rekreasyon sektöründe fuar boşluğunu dolduran ATRAX, bu yıl da 14 – 16 Şubat tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde dünyanın birçok ülkesinden çok sayıda katılımcı ve ziyaretçiyi İstanbul’da ağırlamaya hazırlanıyor.

 

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.