​12. Moskova Uluslararası Eğlence ve Eğlence Ekipmanı Fuarı RAAPA EXPO

3-5 Ekim 2018'de 12. Uluslararası eğlence ekipmanı ve eğlence endüstrisi fuarı RAAPA, Moskova, Pavilion 75, VDNH'de gerçekleştirilecek.


Yayımlanma : 07.09.2018
12. Moskova Uluslararası Eğlence ve Eğlence Ekipmanı Fuarı RAAPA EXPO

 

 

Rus Eğlence Parkları ve Gezi Birliği organizatörlüğünde gerçekleşen fuar ana sponsorluğunu  “PAX”, Şirketler Grubu üstleniyor. Fuarın medya sponsorluğunu ise “Eğlence Endüstrisi Kataloğu” dergisi üstleniyor.

Her yıl yaklaşık 3000 profesyonelin katıldığı fuarda; eğlence parklarının sahipleri ve yöneticileri, aile eğlence merkezleri, su parkları, sinemalar, tatil köyleri, eğlence kompleksleri, belediye idarecileri ve yetkilileri temsilcileri, etkinlik ajansları, özel girişimciler ve diğer ilgili taraflar yer alıyor.

Her yıl yaklaşık 100 yerli ve yabancı şirket, modern eğlence sektörünün tüm ana eğilimlerini temsil eden fuara katılım sağlıyor.  Fuarda eğlence makineleri, 5D sinemalar, kiddie ve spor alanları, şut galerileri, trambolinler, temalar, halatlar kursları, erişim kontrol cihazları, otomasyon sistemleri, bilardo, bowling, su parkları, otomatlar ve ödül makineleri, eğlence parkları ve aile eğlence merkezleri tasarımı, personel eğitimi, festival etkinlikleri organizasyonu, peyzaj tasarımı, F & B hizmetleri gibi ürün grupları yer alıyor.

Fuar Programı

RAAPA’18 de sektör profesyonelleri, modern eğlence endüstrisinin güncel sorunlarını seminerlerinde ve iş eğitimlerinde değerlendirecekler. Ayrıca, RAAPA Eğitim Merkezi'nin düzenlediği eğlence gezilerinin güvenli ve verimli çalışması hakkındaki düzenli eğitim oturumu gerçekleştirilecektir (1-6 Ekim).

 

 

 

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.