​FUTURA FORM’DAN YENİ ÜRÜN: GOLF KONSEPTLİ ÇOCUK OYUN PARKI

Futura Formun yeni ürünü olan golf konseptli oyun parkı, farklı renklerde ve tiplerde kaydırakları, tırmanma ekipmanları ile küçük ziyaretçiler için vazgeçilmez bir eğlence kaynağı olacak.


Yayımlanma : 02.04.2019
FUTURA FORM’DAN YENİ ÜRÜN: GOLF KONSEPTLİ ÇOCUK OYUN PARKI

 

 

Çok çeşitli model ve tasarımlarıyla çocuklar için kompakt alanlarda benzersiz bir eğlence ortamı yaratan oyun parklarımız, fonksiyonelliği, eğlenceli temaları ve çocuklara sunduğu güvenli oyun ortamı sayesinde pek çok tesisin tercih ettiği ürünler haline gelecek. Tüm oyun parklarımız dünyada kabul gören kalite standartlarına uyumlu olma özelliğini de taşıyor.

Ağırlıkla golf konsepti ve bileşenlerinden oluşan bu tema parklarda 0-6 yaş arası çocuklar ebeveynleri eşliğinde küçük animasyon kaydıraklarda keyifle vakit geçirirken 6-12 yaş arası çocuklar daha büyük oyuncaklarda hem klasik oyunlarda oynarken hem de güvenli tırmanma elemanlarında özgüvenlerini kazanarak keyifle zaman geçirebilirler.

 Çocuk Oyun Alanları'nda yepyeni ve heyecanlı bir atmosfer yaratmak isteyenler için Futura Formun yeni ürünü olan golf konseptli oyun parkı, farklı renklerde ve tiplerde kaydırakları, tırmanma ekipmanları ile küçük ziyaretçiler için vazgeçilmez bir eğlence kaynağı olacak.

Golf konseptinin yanı sıra tüm oyun parkları için, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda geliştirilebilecek farklı tema uygulamaları da mevcuttur.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.