​DEAL'2020 Tarihi Açıklandı!

DEAL 2019'daki başarılı bir gösteriden sonra, International Expo Consults (IEC), Dubai Eğlence Eğlence ve Etkinlik Sergisi'nin 26. DEAL fuarının 2020 tarihlerini açıkladı.


Yayımlanma : 08.04.2019
DEAL'2020 Tarihi Açıklandı!

DEAL 2019'daki başarılı bir fuardan sonra, International Expo Consults (IEC), Dubai Eğlence Eğlence ve Etkinlik Fuarı'nin 26. DEAL  2020 tarihlerini açıkladı.
Fuar,  Dubai'deki Dünya Ticaret Merkezi ve 23 - 25 Mart 2020 tarihleri ​​arasında gerçekleşecek.
Katılımcılar ve ziyaretçilerden aldıkları geri dönüşler ile heyecanlanan fuar organizatörleri  gelecek yıl için daha büyük bir organizasyon olacağına söz verdi.


DEAL, 2020'de Daha Fazla Ülke Ağırlamaya Hazırlanıyor.

2019 fuarındaki ilk ABD standının başarısından sonra, DEAL 2020 daha fazla ülke standında yer vermeyi hedefliyor. Fuarda yer alan ABD standı hem yeni hem de eski ziyaretçilerden iyi geri dönüşler aldı. Dronlar, robotlar, VR ve holografik arcade oyunları gibi sergilenen yeni teknolojiyle ziyaretçiler yeni deneyimler yaşama şansı yakaladı. Fuar organizatörleri IEC, gelecek yıl için planladığı yeni ülke standlarına yeni katılımcılar da dahil ederek sergiyi sürekli devam ettirmek istiyor.

Orta Doğu Apple Ürünleri Sevdi. 

APPLE dünyasının MARVEL 'Adventure Lab'ı, DEAL Fuarı'nda Games of Warehouse tarafından Orta Doğu pazarı için sergilendi. DEAL ziyaretçileri, standı kullanma ve Marvel karakterleriyle özelleştirilmiş bir çizgi romanın parçası olma şansı için "Marvel Adventure Lab" in önünde bekliyorlardı. Standda büyüleyici FACE PLACE fotoğraf çekimleri, Orta Doğu’daki çeşitli yerlerden, kullanıcıların içine çekildiği Film kabini de dahil olmak üzere yer  aldı. 

 

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.