​GTI China Expo, 10 Eylül 2019’da sektörü bir araya getirmeye hazırlanıyor.

11. GTI Asia China Expo, 10-12 Eylül'de Guangzhou'da gerçekleşiyor.


Yayımlanma : 06.08.2019
GTI China Expo, 10 Eylül 2019’da sektörü bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Çok sayıda makineye ve sıcak satışa ev sahipliği yapacak olan 11. GTI Asia China Expo 10-12 Eylül'de Guangzhou, Salon A, 1.1-8.1, Çin İthalat ve İhracat Fuarı Pazhou Kompleksi'nde gerçekleşecek. Fuar, 2020’nin trendlerini keşfetmenize ve daha fazla iş fırsatı yakalamanıza yol açacaktır.

80.000 metrekarelik bir alanı kaplayan fuar Çin, Tayvan, Güney Kore, Japonya, Yeni Zelanda, Hindistan, Türkiye, BAE, Fransa ve diğer ülke ve bölgelerden 560'dan fazla katılımcı ağırlıyor.

Katılımcı firmaların Ortaklaşa göz alıcı bir uluslararası oyun ve eğlence sunacakları fuarda ziyaretçi sayısının 150.000'i aşması bekleniyor.

GTI Expo beş ana alandan oluşuyor. Bunlar çocuk gezintileri, video oyunları, açık / su parkı ekipmanları, VR / AR / MR ve diğer ilgili endüstriler. Önceki Animasyonlu Sokak Bölgesi (parça ve aksesuar pazarı) ve VR / AR / MR Bölgesi ve diğer özellikli bölgeye ek olarak, bu yılki fuarda iki yeni bölge daha eklenecek - Park ve İşletme Franchise Bölgesi ve Büyük Eğlence / Su Parkı Ekipmanları Bölgesi.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.