​Avrupa'da Tema Park Sektörünün En İyileri Seçildi!

IAAPA Expo Europe vesilesiyle, bu yıl 17-19 Eylül tarihleri arasında Paris'te, en dikkat çekici tema parkları, yenilikler ve ilgi çekici cazibe merkezleri ödüllerine kavuştu.


Yayımlanma : 20.09.2019
Avrupa'da Tema Park Sektörünün En İyileri Seçildi!

14 kategoride ilk 10 kazananın seçildiği yarışmada yer alan jüri, uluslararası ve bağımsız sektör profesyonellerinden oluşuyor. Parc Astérix'te  gecede ünlü park işletmecileri ve üreticileri ödüllerini alırken, dördüncü kez "Yaşam Boyu Ödülü" verildi. Bu yılki onursal ödül, çizgi roman tasarımcılarına Albert Uderzo ve René Goscinny'ye başarılarından dolayı verildi.

Avrupa’nın Yıldızları Ödülleri Hakkında

Avrupa’nın Yıldız Ödülü, sektördeki yenilikçi fikirlere ve cesaretli girişimcilere dikkat çekmek için 2012 yılında sektörel dergi olan Kirmes & Park Revue tarafından başlatıldı.2012'den bu yana gerçekleştirilen Avrupa Yıldız Ödülü çok kısa sürede Avrupa tema parkı endüstrisinde en önemli ödül olarak belirlendi. Uluslararası uzman jüri Türkiye’de dahil olmak üzere Avrupa'daki parklar ve turistik yerler için 14 kategoride oy kullanarak sektörün en iyileri seçiyor.Gelecek yılın Avrupa Yıldız Ödülleri etkinliği, 2020 Eylül sonunda Londra'da yapılacak olan Euro Attractions Fuarı olarak düzenlenecek.

Kirmes ve Park Revue Hakkında

Sektörel dergi Kirmes & Park Revue 1996'dan beri piyasada yer alıyor  ve o zamandan beri bağımsız medya kuruluşu olma özelliği nedeniyle dünya çapında tanınıyor.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.