​AAA Expo, Sektörü Bir Kez Daha Bir Araya Getirdi!

AAA 2020'ye sadece beş ay kaldığı şu günlerde Komite, AAA’da yaşanan gelişmeleri paylaşırken ve fuara katılmanın avantajlarını sunuyor.


Yayımlanma : 15.01.2020
AAA Expo, Sektörü Bir Kez Daha Bir Araya Getirdi!

Fuar, sektör derneklerinden çok sayıda destek toplarken 22 Kasım ve 27 Aralık tarihlerinde Dışişleri Bakanı ve Genel Sekreterin yanı sıra Guangdong Turizm Gezi Derneği (GDTAA) diğer delegeleri tarafından Komitesi merkezine iki ziyaret gerçekleştirildi.

GDTAA Genel Sekreteri Zhou Zhihong'un yanı sıra, Guangzhou Turizm Turistikleri Birliği Genel Sekreteri Zou Yirong, Heqiang, Parti Genel Müdürü, Lin Wenzhong, M.Park Genel Danışmanı, Zhang Yaoshu, Do Watch'un yöneticisi ve Max'in başkanı Zhu Zhengzheng de Aralık ziyareti sırasında AAA'ya da yer verdi.

Yapılan toplantılardan sonra, AAA Komitesi ve GDTAA arasında, daha iyi bir fuar ve 2020'de ortak gerçekleştirilecek etkinlikler oluşturmak için bir araya geleceklerine dair işbirliğine ulaşıldı.

GDTAA'nın destekleri, bu yılki tanıtımın katılımcılar için daha fazla iş fırsatı getireceğinden bahsetmekle birlikte, bu yıl sektör ilgililerinin çekecek ve AAA'ya daha fazla şirket çekeceğini belirtti.

Fuar hakkında detaylı bilgi için

2020 Asia Amusement & Attractions Expo (AAA)

Website: www.aaaexpos.com

 

 

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.