​YENİ YIL EĞLENCELİ BAŞLIYOR!

Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından düzenlenen 9. Uluslararası Eğlence-Etkinlik, Park-Rekreasyon Fuarı ATRAX 2021 için geri sayım başladı.


Yayımlanma : 04.11.2020
YENİ YIL EĞLENCELİ BAŞLIYOR!

ATRAX FUARI 4- 6 Şubat 2021’de  ‘BÜYÜK OYNUYORUZ’  mottosu ile uzun bir aradan sonra sektöre ilk enerjiyi vermeye hazırlanıyor. İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açacak fuar, dünyanın önde gelen eğlence tesisi yatırımcılarını, oyun ve ekipman üreticilerini, etkinlik organizatörü firmalarını, turistik işletme sahiplerini, belediye, otel, AVM yöneticilerini, inşaat firmalarını, mimarları, kurumsal firmaları ve tedarikçileri tek çatı altında buluşturacak.

Pandemi sebebiyle tüm dünyada oyunun kuralları değişirken ATRAX ; yenilenip güçlenerek yüksek kalite standartlarında bir fuar için 4-6 Şubat 2021 tarihlerinde yeni yılın ilk fuarı olarak birikmiş bir potansiyeli karşılamayı hedefliyor. Her yıl katlanarak büyüyen fuar, geçtiğimiz sene 38 ülkeden 180 firma ve 18 bin ziyaretçiyi ağırlarken  bu yıl 40 ülkeden 19 bin ziyaretçi hedefliyor.

 

“ Büyük Oyunlar Büyük Oyuncularla Oynanır ”

Büyük oynuyoruz mottosu ile sektörü ve ticareti canlandırma misyonunu üstlenen Atrax, fuar sponsorlarını “Büyük oyunlar büyük oyuncularla oynanır!” sloganı ile duyuruyor.

Bahsi geçen “Büyük Oyuncular” arasında fuar Gold Sponsorluğunu üstlenen, uluslararası arenada inovatif ve kreatif ürünleriyle her daim adlarından söz ettiren Polin Waterparks ve Dof Robotics gibi uluslararası firmalar yer alıyor.

ATRAX organizatörü Tureks Uluslararası Fuarcılık Genel Müdürü Nergis Aslan ATRAX Fuarının; uzun süredir içinde bulunduğumuz durağan dönemde yepyeni bir döneme geçişte bir köprü görevi göreceğini, sektörün yeniden bir araya gelmesini sağlayarak yeni ve bekleyen projelere rehber olacağını belirtti.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.