​Mutlu Şehir Temamız Çevresinde PARKLAR, KENTSEL TASARIM VE ESTETİK Konusunu Öne Çıkarıyoruz.

ATRAX Fuarımızın ana teması ‘Mutlu Şehirler’ kapsamında eğlence ve rekreasyon olgusunun toplumsal mutluluğa katkısı konusunda farkındalık yaratmak, sürdürülebilir şehir hayatı ve toplumsal yaşam kalitesi için, projeler üretmeye devam ediyoruz.


Yayımlanma : 14.12.2021
Mutlu Şehir Temamız Çevresinde PARKLAR, KENTSEL TASARIM VE ESTETİK Konusunu Öne Çıkarıyoruz.

Mutlu Şehir temamız çevresinde bu sene  iyi planlanmış, doğayı dâhil eden tesisler, parklar ve şehirlerin önemini vurguluyor ve  PARKLAR, KENTSEL TASARIM VE ESTETİK konusunu öne çıkarıyoruz.

Fuar kapsamında eğlence, park ve rekreasyon konusunda ürün ve hizmetler sergilenirken, başarılı uygulamalar ödüllendirilecek, konferanslar da kentsel mutluluk için  parklar, tasarım ve estetiği uzmanlarından dinleyeceğiz.

ATRAX yenilenmiş ve güçlenmiş olarak sektörle buluşmaya hazırlanıyor.

ATRAX, Türkiye ve yakın coğrafyanın eğlence, park ve rekreasyon sektöründe yer alan satıcı ve alıcıları bir araya getiren uluslararası bir platform sunuyor.  3-5 Şubat 2022 tarihlerinde yeni yılın ilk fuarı olarak birikmiş bir potansiyeli karşılamaya hazırlanıyor.

Tüm dünyada oyunun kuralları değişirken, ATRAX yenilenip, güçlenerek yüksek kalite standartlarında bir fuar için hazırlıklara devam ediyor.

Katılımcılar ve ziyaretçiler tarafından oldukça başarılı bir şekilde geçen son fuardan sonra ATRAX konseptini genişleterek, potansiyelini güçlendirerek yoluna devam ediyor.

ATRAX geçen yıl  VENDEX ile yakaladığı başarıdan güç ve ilham alarak kapsamını  büyütmek kararı aldı. Yine bütünleyici bir fuar olan AQUAFUN  - Havuz -  Spa, Welness ve Su Eğlenceleri Fuarı eş zamanlı olarak ATRAX ‘a eşlik edecek.

AQUA FUN , 3-5 Şubat 2022 tarihlerinde özel ürün yelpazesi ile ilgi çekici bir konu olarak dünyanın her yerinden turizm, kamu, inşaat yatırımcıları ve mimarları, havuz, su eğlenceleri ve  ve spa profesyonelleriyle buluşturacak.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.