​BIOFACH ve VIVANESS 2022 Yaz versiyonu 26-29 Temmuz’da düzenlenecek.

Dünyanın Önde Gelen Organik Gıda Fuarı BIOFACH ve Uluslararası Doğal ve Organik Kişisel Bakım Fuarı VIVANESS'in benzersiz bir Yaz versiyonu 26-29 Temmuz 2022 tarihleri arasında Nürnberg Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Açılış gününde, bu yılki BIOFACH Kongresi'nin temasına uygun olarak ekoloji, iklim değişikliği ve dayanıklılık ile ilgilenen bir açılış konuşmasını yapılacak.


BIOFACH ve VIVANESS 2022 Yaz versiyonu 26-29 Temmuz’da düzenlenecek.

 

Art arda 33 yıldır düzenlenen BIOFACH, olağanüstü bir başarı öyküsü var.

Fuar Hagen Sunder, Hubert Rottner ve Jürgen Ries tarafından kuruldu ve her şey 1990 yılında Ludwigshafen Stadthalle'de 197 katılımcı ile başladı. 2001 yılında kurucular BIOFACH organizasyonunu NürnbergMesse'nin ellerine teslim etmeye karar verdiler. O zamandan beri BIOFACH, Organik Gıda için Dünyanın Lider Ticaret Fuarı haline geldi ve sağlam bir şekilde kuruldu.

Doğal kozmetik seğmendi 2007 yılında fuardan ayrılmış ve o zamandan beri BIOFACH'a paralel olarak VIVANESS, Uluslararası Doğal ve Organik Kişisel Bakım Fuarı olarak düzenlenmektedir.

2021 yılında Corona pandemisi nedeniyle BIOFACH, BIOFACH / VIVANESS 2021 ‘e özel olarak tamamen dijital gerçekleştirildi.