​ATRAX 10. YIL Fuarı hazırlıklarına tüm konseptini yenileyerek başladı.

ATRAX pandemi şartlarının devam ettiği bir dönemde olmasına rağmen oldukça başarılı geçen 2022 Fuarından sonra 2023 Fuarı için tüm görsel konseptini ve içeriğini yenileyerek iddialı bir fuar için çalışmalara başladı.


ATRAX 10. YIL Fuarı hazırlıklarına tüm konseptini yenileyerek başladı.

12-14 Ocak 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecek olan ATRAX 23 –Eğlence, Park, Oyun ve Spor Alanları Endüstrisi Fuarı 10. kez sektörü alıcıları ile buluşturacak ATRAX FUARI; alanında Türkiye ve çevre ülkelerin tek fuarı olarak, özel sektör, yatırımcılar, kamu otoriteleri ve yerel yönetimler için bireysel ve toplumsal mutluluk, sosyal sürdürülebilirlik, kentsel yaşamın geleceği için anahtar fikir, ürün ve hizmetler sunuyor.

ATRAX Fuarı organizatörü Tureks Uluslararası Fuarcılık Yöneticisi Nergis Aslan ‘10. Yıla hazırlanmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz’

Nergis Aslan ‘2012 yılında başlayan yolculuğumuzda çözüm ortaklarımızla birlikte büyük mesafeler alarak bambaşka noktalara geldik. 10 yılda çok şey oldu. Dünya değişti, oyunun kuralları değişti. Biz hiç seyirci kalmadık, oyunun bir parçası olduk ve değişimlerden gelişmiş, yenilenmiş olarak çıktık. Her sene başarımızı katladık ve katlamaya devam edeceğiz.

2023 Fuarımızda 10. Yılımıza hazırlanırken ATRAX bu süreçte; dünya çapında bilinen bir organizasyon olmayı başarmış ve istikrarlı yükselişine devam etmektedir. Sağlam adımlarla ilerlediğimiz bu yolda bizimle olan yol arkadaşlarımız, katılımcılarımız, ziyaretçilerimiz ve tüm paydaşlarımızla birlikte büyük oynamaya devam edeceğiz’