​Titanic Hotels’den Golf Turizminde Yeni Konsept

Titanic Golf Club “The Mediterranean 1-18, The Forest 10-27 ve The River 19-9 Kombinasyonları ile 3 Ayrı Sahada Golf Oynama Fırsatı Sunacak


Yayımlanma : 11.02.2016
Titanic Hotels’den Golf Turizminde Yeni Konsept

Türkiye’nin en seçkin otel zincirlerinden Titanic Hotels’in bağlı olduğu AYG Şirketler Grubu, golf turizmine dev bir adım attı. Royal Turizm A.Ş ‘nin Antalya Belek’te bulunan, Türkiye’nin ilk 27 delikli golf sahası bundan sonra Titanic Golf Club olarak misafirlerini ağırlayacak. Golf turizmine büyük katkı sağlayacak olan Titanic Golf Club, konuklarına Titanic Hotels’in kusursuz hizmet anlayışını da sunacak.

İngiltere’nin ünlü Hawtree golf sahası mimarları tarafından toplam 110 hektarlık arazi üzerine inşa edilen Titanic Golf Club, 1997 yılından bu yana uluslararası şampiyonalar dahil olmak üzere seçkin ziyaretçilere hizmet veriyor. İlk yapım aşamasında Avrupalı golf sporcularının eğilimleri dikkate alınarak planlanan sahalar, 3 seçenekli 9 delik “Championship” düzenlemesi ve değişken 18 delik olanağı gibi önemli teknik özellikleri ile golf tutkunlarının buluşma noktası olma özelliğini sürdürüyor.

Antalya’nın incisi Belek bölgesinin denize kıyısı olan tek sahası ve her çukurda farklı peyzaj özellikleri taşıyacak Titanic Golf Club “The Mediterranean 1-18, The Forest 10-27 ve The River 19-9 kombinasyonları" ile 3 ayrı sahada golf oynama fırsatı sunacak.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.